Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Nezvaný host

Nezvaný host

Autor:
Lisa Jackson
Originální název:
Deep Freeze
Překlad:
Petra Pachlová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-312-7
Počet stran:
448
Datum prvního vydání:
09. 10. 2006
Nezvaný host

Popis: Nezvaný host

Jenna Hughesová si dlouho užívala výsluní hollywoodské slávy, ale teď už má frivolního životního stylu plné zuby. Pronásleduje ji tragická smrt sestry, rozpadlo se jí manželství, nezvladatelné pubertální děti ji ničí... Má zkrátka dost dobrých důvodů, aby za svým dosavadním životem udělala tlustou čáru a začala znovu. Tím místem, kde hodlá najít ztracený klid, je odlehlá farma v Oregonu. Bohužel netuší, že má v patách svého nejoddanějšího fanouška.


Zpočátku to vypadá, že Jenna nalezla ráj na zemi. Vede klidný život a vypomáhá v divadle, kterému věnovala své filmové kostýmy. Pak se ale darované věci začnou ztrácet. Vzápětí Jenna najde zčásti obdivný, zčásti výhrůžný dopis. Klidu jí nepřidá ani fakt, že v městečku došlo k únosu tří žen a jedna z nich byla nalezena mrtvá. Všechny jí byly aspoň trochu podobné....


Šerif správně tuší, že za únosy i vraždou stojí stejný člověk. Bohužel neví to podstatné: že je to Jennin vyšinutý obdivovatel, pro něhož jsou unesené ženy jen dočasnou náhražkou za skutečnou Jennu. Mají na sobě sice její filmové kostýmy, jsou i stejně nalíčené, ale pořád to není ono. Naštěstí je už Jenna nadosah...

 


Dotaz k produktu Nezvaný host

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Lisa Jackson

Lisa Jackson

Photo Shelby Kohler Photography

Lisa Jackson přišla ke spisovatelské profesi čirou náhodou. Nezačala psát proto, aby naplnila své literární ambice, ale aby zaplnila smysluplnou činností volné večery.

Svého rozhodnutí nemusela vskutku nikdy litovat. Každá její novinka se bezprostředně po vydání ocitá na špičce žebříčku nejprodávanějších knih nejen v domovských Spojených státech, ale i ve třicítce dalších zemí.

České překlady vydává nakladatelství DOMINO.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.

29. 03. 2013  |  Recenzoval: nany

Mám ráda všechny knihy od této autorky, jsou napínavé.


Hlídač dostupnosti Nezvaný host

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: