Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Nemilovaní

Nemilovaní

Autor:
John Saul
Originální název:
Unloved
Překlad:
Roman Lipčík
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-714-7
Počet stran:
328
Datum prvního vydání:
04. 06. 2012
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Nemilovaní

Popis: Nemilovaní

Kevin ze svého rodného města před lety utekl i proto, že se jmenovalo stejně jako on: Devereaux. Jeho předci je založili k velké slávě, ale město nakonec zpustlo stejně jako jeho rod. Spornou slávu připomíná už jen zchátralé rodové sídlo, které obývá poslední strážkyně tradic Helena Devereauxová: Kevinova zlá, sobecká a egoistická matka.


Nyní však tato tvrdá žena umírá a ještě než opustí tento svět, chce vidět syna. A Kevin jede s celou svou rodinou zpátky na jih, skoro proti své vůli, jako by ho tam cosi táhlo. Proč se znovu a znovu sám sebe ptá, zda se odtamtud vrátí?


Ihned po příjezdu shledá, že dům je stejně tajemný a zlověstný jako jeho obyvatelka. A nic se na té ponuré atmosféře nezmění ani po Helenině smrti. Jako by dům nasál všechny hrůzy a bolesti, které se v něm odehrály, a teď je předkládá pozůstalým. Starobylé zdi nastolují bolestné vzpomínky na nevyřešené vztahy, v nichž zoufale chybí láska. A Kevin má neodbytný pocit, jako by jeho matka stále žila...


Dotaz k produktu Nemilovaní

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: John Saul

John Saul

Americký spisovatel John Saul patří k předním představitelům klasického hororu. Svůj první román Utrpení neviňátek napsal v roce 1977 a okamžitě si získal přízeň čtenářů, kteří milují hororový příběh v jeho tradiční podobě, bez thrillerových či jiných příměsí. Saul je mistrem svého řemesla, a tak nepotřebuje žádné berličky, aby čtenáře vtáhl do děje a vyvolal v něm strach. Miliony prodaných knih v pětatřiceti zemích světa jsou toho nezvratným důkazem.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Nemilovaní