Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Nebezpečné ženy

Nebezpečné ženy

Autor:
Otto Penzler
Originální název:
Dangerous Women
Překlad:
Zuzana Pernicová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-276-7
Počet stran:
296
Datum prvního vydání:
10. 07. 2006
Nebezpečné ženy

Popis: Nebezpečné ženy

Co dělá ženu nebezpečnou? Krása, osobní kouzlo, inteligence? Anebo prostě nedefinovatelná moc, kterou některé ženy užívají k vlastní obraně, zatímco jiné jako ostrou čepel? Ať tak či onak, následky bývají zničující. "Co takhle někoho zabít?" nadhodí konverzačním tónem hrdinka úvodní povídky nad sklenkou vína, zatímco její kolegyně o pár stránek dál se bez servítků dožaduje: "Dejte mi své srdce, doktore!" a ani v nejmenším to nemyslí obrazně. Před nebezpečnými ženami není úniku. Mysleli byste, že válka ve vietnamské džungli je čistě mužská záležitost? Ale kdeže. Voják na průzkumu, spisovatel, právník či protřelý nájemný vrah – žádný nevyvázne.


A nevyvázne ani čtenář. Jména autorů následujících 17 povídek, mezi nimiž nechybí hvězdy kalibru Eda McBaina, Jefferyho Deavera, Joyce Carol Oatesové či Iana Rankina, jsou zárukou, že nebezpečí číhá na každého, kdo knížku vezme do ruky – nedokáže ji totiž před dočtením odložit.


Že jsou ženy slabé pohlaví? Nedejte se vysmát. Jak říká autor antologie Otto Penzler: "Dávejte si pozor, aby nezískaly vaše srdce, protože to ony by rády. A ze všeho nejraději s fazolemi a dobrým chianti."

 


Dotaz k produktu Nebezpečné ženy

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Otto Penzler

Otto Penzler

Otto Penzler se narodil v roce 1942 a je především známý jako editor Mystery fiction literatury v USA a jako majitel The Mysterious Bookshop v New York City, kde také žije.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Nebezpečné ženy


Hlídač dostupnosti Nebezpečné ženy

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: