Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Nástrahy kliniky

Nástrahy kliniky

Autor:
Gary Birken
Originální název:
Final Diagnosis
Překlad:
Dagmar Kalová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-204-X
Počet stran:
296
Datum prvního vydání:
27. 09. 2004
Nástrahy kliniky

Popis: Nástrahy kliniky

Do prestižní miamské nemocnice, která se zabývá operacemi ještě nenarozených dětí, přijíždí novinářka Erin Wellsová. Důvodem její cesty není jen připravovaný článek o unikátním centru moderní medicíny, ale především chce povzbudit dlouholetou přítelkyni Blaire Weaverovou, jejíž těhotenství je vážně ohroženo těžkým – avšak chirurgicky řešitelným – poškozením plodu. Než se Erin stihne zabrat do práce, stane se svědkyní závažných komplikací u ženy, která právě opustila operační sál – a právě v té chvíli se jí zmocní pochybnosti o skutečném poslání onoho věhlasného ústavu.


Hnána strachem o zdraví své přítelkyně, rozhodne se přijít záhadě na kloub. Pomocí důmyslných úskoků získává informace odhalující děsivou realitu: za potížemi pacientek stojí lék, který je přímo v institutu vyvíjen a testován. Ten sice minimalizuje riziko pooperačního potratu, ale u plodu vyvolává změny neslučitelné se životem. Pro nemocnici je však výhodné výsledky výzkumu zkreslovat...

 


Dotaz k produktu Nástrahy kliniky

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Gary Birken

Gary Birken

Gary Birken získal titul doktora medicíny v roce 1978 a po absolutoriu se věnoval řadu let dětské chirurgii. V současné době provozuje soukromou pediatrickou praxi a je odborným poradcem ředitele Dětské nemocnice v Hollywoodu.

Kromě medicínské praxe se věnuje též literární tvorbě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Nástrahy kliniky

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: