Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Nájemní zabijáci

Nájemní zabijáci

Autor:
Robert J. Randisi
Originální název:
Greatest Hits
Překlad:
Zuzana Pernicová
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-328-6
Počet stran:
304
Datum prvního vydání:
09. 07. 2007
Nájemní zabijáci

Popis: Nájemní zabijáci

K tomu, aby se člověk stal terčem vražedného vzteku, stačí málo: dopustit se nevěry či jiného nemorálního jednání, ale taky třeba jen přejet sousedovic psa nebo pořídit si nesmírně vzácnou fotografii. V tu chvíli se na scéně vynoří ti, kdo si z odstraňování nepohodlných či nenáviděných lidí udělali zdroj příjmu.


Nájemní zabijáci. Vrazi z povolání. Dělají thriller thrillerem, ale obvykle zůstávají ve stínu hrdinů stojících na straně zákona. V této sbírce povídek je všechno jinak. Patnáct špičkových autorů detektivek postavilo do záře reflektorů právě muže a ženy, které spojuje jediné – že zabíjejí pro peníze. Jména jejich duchovních otců, mezi nimiž nechybí například Jeffery Deaver, Lee Child či Lawrence Block, jsou zárukou, že na nájemné zabijáky as jejich oběti – a potažmo i na čtenáře – čeká bezpočet vypjatých situací a nepředvídaných zvratů. Hrdina jedné povídky říká: „Není zas až tolik způsobů, jak ublížit druhým." Nevěřte mu. Je jich víc než dost.

 


Dotaz k produktu Nájemní zabijáci

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Robert J. Randisi

Robert J. Randisi

Robert J. Randisi je americký autor, který píše detektivky. Je autorem více než pěti set vydaných knih a editoval více než třicet antologií.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Nájemní zabijáci


Hlídač dostupnosti Nájemní zabijáci

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: