Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Naděje

Naděje

Autor:
Henry Denker
Originální název:
To Marcy, With Love
Překlad:
Lenka Lachmanová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-86128-48-2
Počet stran:
312
Datum prvního vydání:
03. 05. 1999
Naděje

Popis: Naděje

Naděje je příběh dospívajícího chlapce z dobře situované rodiny. Otec je úspěšný obchodník, ale jeho slabostí je přílišná láska k alkoholu. Jednoho dne dojde k tragické události: přiopilý otec zaviní autohavárii, při níž je chlapec těžce zraněn. Neurochirurgové mají za to, že malý Buddy už nikdy nebude takový jako dřív.


Tato událost zcela rozvrátí rodinnou pohodu, výčitky se střídají s pocity marnosti.  Ale v nemocnici se odehrává mnohem důležitější boj - chlapcova ošetřující lékařka se jej snaží znovu uvést do normálního života. On však jako by o to nestál. Zpočátku považuje lékařku za svého úhlavního nepřítele, ale postupem času začíná jejich vztah nabývat zcela jiný rozměr.


Dotaz k produktu Naděje

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Henry Denker

Henry Denker

Tvorba Henryho Denkera je velmi rozsáhlá, čítá téměř třicítku románů a několik divadelních her. Ve všech svých dílech se tento autor zaobírá etikou, ať už lékařskou či právnickou. Vždy jde o silný příběh člověka, kterého souběh okolností dožene až před osudovou volbu či nutnost prokázat správnost svého úsudku a chování, třeba i navzdory všeobecnému mínění.

Henry Denker doplňuje strhující fikci o hlubokou znalost lékařské i právnické problematiky, a díky tomu si získal přízeň čtenářů na celém světě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Naděje

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: