Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Na hraně

Na hraně

Autor:
David Dun
Originální název:
At the Edge
Překlad:
Milada Suderová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-121-3
Počet stran:
312
Datum prvního vydání:
12. 05. 2003
Na hraně

Popis: Na hraně

V omšelém baru se scházejí dva právníci, Dan Young a Maria Fischerová, aby jménem svých klientů uzavřeli tajnou dohodu, ve které jde o další osud sekvojového pralesa a o půl milionu dolarů. Vše probíhá hladce až do nešťastného okamžiku, kdy na ulici před barem kdosi vyškubne Marii kufřík s penězi. Bývalým protihráčům nyní nezbývá nic jiného, než spojit síly, aby právě uzavřená dohoda mohla být naplněna. Pronásledují zloděje do lesů v severní Kalifornii a tam zjistí, že na ostře střeženém pozemku společnosti Amada se děje cosi velmi podivného. Sotva si Dan a Maria stačí uvědomit, jak nebezpečné věci jsou na stopě, stávají se terčem pozornosti profesionálního zabijáka...


Dotaz k produktu Na hraně

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: David Dun

David Dun

David Dun se narodil ve Washingtonu, ale po promoci na právech se přestěhoval do severní Kalifornie, kde hodlal udělat velkolepou kariéru v advokacii. Divoká krajina ho nadchla, ale brzy zjistil, že i tato mince má dvě strany: jako právník se několikrát ocitl u soudního přelíčení, jehož předmětem byl spor dřevařských koncernů a ochránců přírody. Jedni slibují peníze a pracovní místa, druzí argumentují nutností zachovat ráz krajiny... a nestrannému pozorovateli se může zdát, že každá strana má kus pravdy.

Právě tyto spory inspirovaly Davida Duna k napsání knihy Nutné zlo. Sám autor byl překvapen obrovským ohlasem, který kniha vyvolala u čtenářů, kritiků i kolegů spisovatelů (například Clive Cussler prohlásil, že tak dobrý dobrodružný thriller už dlouho nečetl). Povzbuzen tímto úspěchem, rozhodl se David Dun omezit advokátní praxi a začít se více věnovat spisovatelství.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Na hraně

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: