Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Na černé listině

Na černé listině

Autor:
Keith Thomson
Originální název:
Once a Spy
Překlad:
Dalibor Míček
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-553-2
Počet stran:
376
Datum prvního vydání:
11. 10. 2010
Na černé listině

Popis: Na černé listině

Když CIA likviduje data, volí precizně stanovené postupy, které garantují nezpochybnitelný výsledek. A naprosto stejně se postupuje v případě, že je zapotřebí zlikvidovat nepohodlného člověka.


Drummond Clark býval špičkový špion, o němž kolovaly legendy. Nyní je z něj zmatený chlapík v počínajícím stadiu Alzheimerovy choroby, jenž bezcílně bloudí newyorskými ulicemi. Sociální pracovníci zavolají jeho synovi Charliemu, aby si otce vyzvedl a postaral se o něj.


To se ale Charliemu vůbec nehodí. Svého otce zná pouze jako chlápka v obleku, který prodává elektrospotřebiče a za kterého se vždycky tak trochu styděl. Navíc má teď obrovský problém – na dostihových sázkách prohrál spoustu peněz a jdou mu po krku lichváři z ruské mafie. Znechucený Charlie vede otce do jeho brooklynského bytu a přemýšlí, proč se mu tohle všechno děje.


Když po chvíli vidí vybouchnout otcův byt, poprvé ho napadne, že všechno je možná jinak. Následné události jeho podezření pouze utvrdí: v kritické chvíli se otec projeví jako chladnokrevný zabiják. Kde k takovému špičkovému výcviku přišel? Kdo ho vlastně chce zabít? A proč? Nesourodá dvojice se vydává na zběsilý útěk a není vůbec jasné, jestli otec a syn naleznou všechny odpovědi dřív, než je protivníci dostihnou...

 


Dotaz k produktu Na černé listině

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Keith Thomson

Keith Thomson

Keith Thomson prošel ve svém životě celou řadou povolání, v nichž mohl uplatnit svého tvůrčího ducha: kreslil komiksy pro newyorský deník Newsday, točil krátkometrážní filmy, psal filmové scénáře... V posledních letech patří mezi nejčtenější bloggery ve Spojených státech a jeho kniha Na černé listině se  bezpochyby řadí mezi to nejlepší, co ve špionážním žánru za dlouhou dobu vyšlo.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Na černé listině

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: