Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Město kostí

Město kostí

Autor:
Michael Connelly
Originální název:
City of Bones
Překlad:
Jiří Kobělka
Série:
Harry Bosch
Pořadí knihy v dané sérii:
8
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-105-1
Počet stran:
350
Datum prvního vydání:
02. 12. 2002
Město kostí

Popis: Město kostí

Dobrá zpráva pro milovníky drsného detektiva a věčného rebela Harryho Bosche! Je tady zbrusu nový román Michaela Connellyho, který po krátké pauze znovu oživil svého nejslavnějšího literárního hrdinu!


Na Hollywood Hills byly nalezeny kosti dvanáctiletého chlapce. Šokujícího případu se ujímá detektiv Harry Bosch a brzy zjišťuje, komu léta pohřbené ostatky patřily. Během nervy drásajícího pátrání postupně odkrývá jednotlivé vrstvy dávno zapomenutých událostí a odhaluje smutnou pravdu o pošramoceném životě hocha, kterému osud v žádném ohledu nepřál. Harry je rozhodnut vyřešit případ do nejmenších detailů, aby mohli být všichni viníci spravedlivě potrestání.


Ve stejné době se pozvolna rozvíjí Harryho milostný vztah s kolegyní a vše se zdá být na dobré cestě – jenže pak dojde ke smršti událostí, které vážně ohrožují jeho policejní kariéru. Harry se ovšem tradičně nenechá zastrašit a pokračuje v započaté práci – aby dospěl k závěru tak šokujícímu a nečekanému, že čtenář bezděčně zalapá po dechu...

 


Dotaz k produktu Město kostí

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Michael Connelly

Michael Connelly

Michael Connelly je bývalým reportérem Los Angeles Times a v současné době autorem mezinárodně úspěšných thrillerů o Harrym Boschovi. Televizní seriál s názvem Bosch natočený podle jeho knih je jedním z nejsledovanějších původních seriálů ve službě Amazon Prime, kde budou diváci zanedlouho moci sledovat už pátou řadu.

Michael Connelly je rovněž autorem několika bestsellerů, mezi které patří vysoce oceňovaný thriller z právnického prostředí s názvem Advokát (česky Domino, 2010), který byl zařazen na prestižní seznam Richard & Judy Book Club. Connellyho knihy už byly přeloženy do devětatřiceti jazyků a po celém světě získaly mnohá ocenění, včetně Edgarovy a Anthonyho ceny. Michael Connelly v současné době pobývá na Floridě a v Kalifornii.

Další informace o autorovi najdete na jeho oficiální webové stránce, případně na Facebooku a Twitteru.

Exkluzivní rozhovor, který s Michaelem Connellym vedla Kateřina Kadlecová z Reflexu, si můžete přečíst zde.

Klikněte pro zobrazení celého článku


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Město kostí

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: