Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Lenoch

Lenoch

Autor:
Mark Billingham
Originální název:
Lazybones
Překlad:
Dalibor Šimko
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-157-4
Počet stran:
328
Datum prvního vydání:
03. 11. 2003
Lenoch

Popis: Lenoch

V ošuntělém hotýlku na severu Londýna byla nalezena mrtvola.Tou obětí byl muž, který byl před pouhými deseti dny propuštěný z vězení, kde si odpykával trest za sexuální zločiny. Někdo nad ním vynesl a vykonal vlastní trest. Vrah vskutku neponechal nic náhodě – dokonce pro svou oběť objednal pohřební věnec...

Když je krátce poté nalezeno zmasakrované tělo dalšího sexuálního násilníka, policie dochází k přesvědčení, že vraždil stejný člověk. Svůj akt pomsty měl zjevně promyšlený do posledního detailu a v jeho uskutečnění mu nemohlo nic zabránit. Jak ovšem vrah přilákal své oběti na místo, kde na ně čekala krutá smrt? S kým se tam ti muži vlastně chtěli sejít? Policisté naráží na hradbu neodbytných otázek – a pak naleznou svazek dopisů...


Dotaz k produktu Lenoch

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Mark Billingham

Mark Billingham

Mark Billingham strávil prvních dvacet let svého života v Birminghamu. Když mu začalo být rodné město malé, přestěhoval se do Londýna a brzy se mu podařilo získat divadelní angažmá. Několik let se plně věnoval herectví, ale pak přišel rok 2001 a Mark odeslal do nakladatelství rukopis s názvem Spící oběť.

Kniha okamžitě vystřelila na všechny žebříčky nejprodávanějších knih v Británii a byla přeložena do řady jazyků. Recenzenti se shodují, že jen málo autorů umí vyvolat ve čtenáři skutečný strach, který ho přiměje nahlédnout před usnutím pod postel – a Mark Billingham k takovým autorům patří.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Lenoch

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: