Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Lazarova vendeta

Lazarova vendeta

Autor:
Robert Ludlum a Patrick Larkin
Podtitul:
Série Jonathan Smith, 5. díl
Originální název:
The Lazarus Vendetta
Překlad:
Jiří Kobělka
Série:
Jonathan Smith
Pořadí knihy v dané sérii:
5
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-725-3
Počet stran:
392
Datum prvního vydání:
13. 02. 2006
Datum vydání dotisku:
23. 07. 2012
Lazarova vendeta

Popis: Lazarova vendeta

Lazarovo hnutí, ekologická organizace bojující především proti nástrahám moderních technologií, je už dlouho předmětem zájmu zpravodajských služeb na celém světě. Rostoucí zástupy přívrženců slepě naslouchají tajemnému, nikdy nespatřenému muži, který si nechává říkat Lazarus. Pod jeho vedením získává hnutí stále větší vliv a existují dokonce dohady, že se Lazarovo hnutí chystá k mocnému úderu, díky kterému se stane vůdčí světovou silou.


Když dojde k teroristickému útoku na špičkové vědecké pracoviště, kde jsou realizovány nejmodernější projekty v oboru nanotechnologií, uniknou z laboratoří miliardy miniaturních nanobotů, které zavraždí tisíce lidí – vědců i protestantů z řad Lazarových příznivců. Na místo tragédie je povolán podplukovník Jonathan Smith, aby se pokusil uspět tam, kde prozatím všichni selhali: zjistit pravdu o Lazarově hnutí.


Ve snaze odhalit pozadí vražedného útoku i dalších incidentů, jichž po celém světě začíná nápadně přibývat, dochází Smith k děsivému zjištění: Lazarovo hnutí je pouhou zástěrkou pro smrtnonosné spiknutí, které nejen ohrožuje životy miliard lidí, ale mohlo by fatálním způsobem změnit i celý svět v jeho dnešní podobě.

 


Dotaz k produktu Lazarova vendeta

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Robert Ludlum a Patrick Larkin

Robert Ludlum a Patrick Larkin

Robert Ludlum (1927– 2001) je všeobecně považován za otce politického thrilleru.  Na celém světě se už prodalo téměř půl miliardy jeho knih, které byly přeloženy  do čtyřiceti jazyků. Ludlumovy špionážní romány jsou natolik přesvědčivé  a věrohodné, že na něj svého času CIA  dokonce nasadila zvláštního agenta.

Patrick Larkin je americký spisovatel. Jeho specializací jsou historické, vojenské a špionážní thrillery.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.

Thriller, který by se klidně mohl stát ve skutečnosti

26. 03. 2013  |  Recenzoval: Cinka

Moje nejoblíbenější kniha s Jonem Smithem. Nanotechnologie je velmi zajímavé téma, navíc se zakláda na pravdě, což dává knize nádech skutečnosti. Také jsou zde mé oblíbené vedlejší postavy Randi Russel a Peter Howell. Tato kniha je skvěle napsaná a již od první stránky se od ní nejde odtrhnout.


Ukázka z knihy Lazarova vendeta