Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Labyrint

Labyrint

Autor:
Henry Denker
Originální název:
Labyrinth
Překlad:
Hana Vysloužilová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-022-5
Počet stran:
288
Datum prvního vydání:
18. 06. 2001
Labyrint

Popis: Labyrint

David Kirk patří mezi nejvyhledávanější odborníky v oblasti trestního práva. Pracuje sedm dní v týdnu, dvacet hodin denně, a kromě kariéry mu již nezbývá čas na nic jiného. Jako úspěšnému advokátovi se mu klienti jenom hrnou, a proto se zpočátku zdráhá přijmout obhajobu mladého fotografa, který je obviněn z vraždy mladé herečky. Případ ho však zaujme ve chvíli, kdy zjistí, že policie podezřívá fotografa jen z jediného důvodu, kterým je blízký vztah se zavražděnou.

V průběhu vyšetřování se Kirk postupně dostává do slepých uliček a beznadějných situací, což je pro protřelého právníka něco zcela nového. Když se snaží získat odborný posudek od rezervované a krásné psycholožky Michaely Scottové, dojde k překvapivému zjištění, že rozlišit představy a skutečnost není tak jednoduché, jak se mu až doposud zdálo. A když dojde k samotnému soudnímu procesu, vyplyne napovrch šokující pravda, která Davida přinutí přemýšlet o základních etických hodnotách v soudnictví.


Dotaz k produktu Labyrint

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Henry Denker

Henry Denker

Tvorba Henryho Denkera je velmi rozsáhlá, čítá téměř třicítku románů a několik divadelních her. Ve všech svých dílech se tento autor zaobírá etikou, ať už lékařskou či právnickou. Vždy jde o silný příběh člověka, kterého souběh okolností dožene až před osudovou volbu či nutnost prokázat správnost svého úsudku a chování, třeba i navzdory všeobecnému mínění.

Henry Denker doplňuje strhující fikci o hlubokou znalost lékařské i právnické problematiky, a díky tomu si získal přízeň čtenářů na celém světě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Labyrint

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: