Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Kritický stav

Kritický stav

Autor:
David Shobin
Originální název:
Terminal Condition
Překlad:
Alena Kupková
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-86128-51-2
Počet stran:
288
Datum prvního vydání:
30. 08. 1999
Kritický stav

Popis: Kritický stav

Lékařský thriller, jehož hlavní námět tvoří otázky lékařské etiky a touhy po bohatství a moci, se odehrává ve výukové nemocnici. Hlavními hrdiny knihy jsou mladý lékař Todd a mladá medička Jordana, kteří se seznámí po Jordanině úrazu.

V nemocnici probíhá výzkum, který odhalí existenci nové chemické sloučeniny, kterou produkuje mozek bezprostředně před smrtí do míšního moku a která způsobuje v určitých dávkách zázračná uzdravení u beznadějně nemocných pacientů. Před zveřejněním tohoto senzačního objevu je jeho autor zavražděn. Jordana i Todd postupně za velmi nebezpečných okolností odhalují pozadí výzkumu i náhlých úmrtí některých pacientů...


Dotaz k produktu Kritický stav

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: David Shobin

David Shobin

David Shobin je lékař a autor pěti medicínských thrillerů. Celou jeho tvorbou se jako červená nit prolíná otázka - kam až je člověk schopen zajít ve své touze po moci a bohatství nebo kvůli uskutečnění svých zrůdných plánů?


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Kritický stav

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: