Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Kniha vražd

Kniha vražd

Autor:
Jonathan Kellerman
Originální název:
The Murder Book
Překlad:
Jiří Beneš
Série:
Alex Delaware
Pořadí knihy v dané sérii:
16
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-114-0
Počet stran:
456
Datum prvního vydání:
03. 03. 2003
Kniha vražd

Popis: Kniha vražd

Policejní psycholog Alex Delaware obdrží děsivou poštovní zásilku: album plné hrůzných fotografií zavražděných lidí. Jakmile snímky spatří Alexův přítel, detektiv Milo Sturgis, okamžitě ho upoutá jeden z nich. Je na něm mladá žena, bestiálně zmučená, uškrcená a pohozená nedaleko dálnice. Jejího vraha měl za úkol vypátrat právě Sturgis, tehdy policejní nováček – ale bohužel neuspěl.


Nyní se s Alexovou pomocí pouští do případu znovu a doufá, že se jim společně podaří zjistit, co se před dvaceti lety skutečně stalo. Každý jejich krok je však sledován kýmsi, kdo si zjevně nepřeje, aby zůstali naživu. A zatímco Milo s Alexem odkrývají jednu vrstvu děsivého tajemství za druhou, začíná jim být jasné, že nejde pouze o vraždu jedné zapomenuté dívky, ale že se nitky případu táhnou mnohem dál.


Dotaz k produktu Kniha vražd

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Jonathan Kellerman

Jonathan Kellerman

Jonathan Kellerman představuje absolutní špičku mezi autory psychologických thrillerů. Na rozdíl od klasické detektivky neřeší výlučně problém, kdo je pachatelem, ale stejnou pozornost věnuje i otázce, proč byl vlastně daný zločin spáchán. Umí se dokonale vcítit do myšlení všech svých postav – nepochybně díky své dřívější psychologické praxi – a umožňuje čtenáři poznat i to, co obvykle zůstává nevyřčeno či utajeno.

Jeho osmadvacet thrillerů, jejichž hlavním hrdinou je psycholog Alex Delaware, se pravidelně objevuje na žebříčcích bestsellerů a bylo přeloženo do pětadvaceti jazyků.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Kniha vražd

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: