Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Infekce

Infekce

Autor:
Gary Birken
Originální název:
Plague
Překlad:
Dagmar Kalová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-185-X
Počet stran:
296
Datum prvního vydání:
10. 05. 2004
Infekce

Popis: Infekce

Před začínající lékařkou Annick Clementovou se rýsuje slibná profesní budoucnost, když jeden z jejích dětských pacientů onemocní záhadnou infekční chorobou. Přestože se zdroj nákazy nepodaří najít, chlapec přežije. Postupně se objevují další podivné případy, což v Annick vyvolá nepříjemné obavy. Když se však obrátí na vedení nemocnice, to její varování ignoruje. Pochopení nepřichází ani ze strany přátel a nejbližších spolupracovníků: každý chce být s nadřízenými zadobře.


Annick tedy musí jednat sama. Brzy zjistí, že se opravdu nejedná o náhodu, ale o promyšlený postup. Postupně odhaluje další a další děsivé skutečnosti – ale to ještě Annick netuší, že otec vražedného plánu se po mnoho let pohybuje v její bezprostřední blízkosti...

 


Dotaz k produktu Infekce

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Gary Birken

Gary Birken

Gary Birken získal titul doktora medicíny v roce 1978 a po absolutoriu se věnoval řadu let dětské chirurgii. V současné době provozuje soukromou pediatrickou praxi a je odborným poradcem ředitele Dětské nemocnice v Hollywoodu.

Kromě medicínské praxe se věnuje též literární tvorbě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Infekce

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: