Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Hra s nevěrou

Hra s nevěrou

Autor:
James Siegel
Originální název:
Derailed
Překlad:
Tomáš Bicek
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-295-3
Počet stran:
296
Datum prvního vydání:
06. 02. 2006
Hra s nevěrou

Popis: Hra s nevěrou

Ti dva se nikdy neměli potkat. Bohužel jednoho rána nastoupili do stejného vlaku...

Charles pracuje v reklamní agentuře, se svou ženou se stará o nemocnou dceru a má rád, když život ubíhá v zajetých kolejích. Tak tomu bylo až do chvíle, kdy ve vlaku usedl naproti ženě svých snů.


I Lucinda je vdaná. Upoutala Charlese něčím tajemným: možná svou krátkou sukní, možná tím, jak od ní ostatní muži nemohli odtrhnout oči... Snad to bylo atmosférou té ranní chvíle, že se rozhodli dát v sázku svůj dosavadní pohodový život a dopustili, aby nevinný flirt přerostl v nekontrolovanou vášeň, která je dovedla až do ošuntělého hotelu Fairfax.


Za dveřmi pokoje nabere tuctová nevěra prudký zvrat: milence přepadne útočník, který si říká Vasquez. Charlese brutálně zmlátí, Lucindu znásilní a ještě oba okrade. Avšak Charlesova procházka peklem teprve začíná. Vasquez ho začne vydírat tak rafinovaně, že v průběhu několika týdnů je Charlesův život v troskách a každý pokus o návrat do starých klidných časů má jediný efekt: dodává Vasquezovi sílu klást stále nehoráznější požadavky. Charles se na pokraji zoufalství rozhodne pro radikální řez, ale i pak má pocit, že se nad ním vznáší temný Vasquezův stín...

 


Dotaz k produktu Hra s nevěrou

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: James Siegel

James Siegel

James Siegel pracuje dlouhá léta v reklamní agentuře BBDO, kde se vypracoval na výkonného ředitele kreativního oddělení. Není to tak dávno, co se rozhodl „napsat i něco delšího než je reklamní text" a na základě tohoto rozhodnutí vznikl detektivní román Epitaf, za který byl nominován na cenu pro nejlepší prvotinu roku.

Jako opravdová bomba však zapůsobil jeho druhý román s názvem Vykolejený, později vydán v reedici pod názvem Hra s nevěrou, podle stejnojmenného filmu s Clivem Owenem a Jennifer Aniston. Nejenže se o tomto thrilleru pochvalně vyjadřují Siegelovi kolegové ze spisovatelské branže (namátkou můžeme jmenovat Lee Childa, Jamese Pattersona či Nelsona DeMillea), ale chválu pějí i kritici a čtenáři. Téma „obyčejného člověka", kterého vytrhne vír událostí z relativní selanky a udělá mu ze života peklo, již zpracovalo mnoho tvůrců (kupříkladu Alfred Hitchcock, kterého Siegel označuje za svůj vzor), ale Vykolejený je napsaný tak neotřelým způsobem, že čtenáře místy donutí zalapat po dechu.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Hra s nevěrou

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: