Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Honba za Atlantidou

Honba za Atlantidou

Autor:
Andy McDermott
Originální název:
The Hunt for Antlantis
Překlad:
Alexandra Kolašínová
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-412-2
Počet stran:
440
Datum prvního vydání:
29. 09. 2008
Honba za Atlantidou

Popis: Honba za Atlantidou

Snaha o nalezení bájné Atlantidy se stala posedlostí pro mnohé. Nikdo o tom neví více než archeoložka Nina Wildeová: pátrání po ztracené civilizaci bylo středobodem života jejích rodičů a nakonec se stalo příčinou jejich násilné smrti. Nic z toho ovšem nemůže Ninu odradit – magická síla Atlantidy přitahuje i ji.


Po dlouhých letech průzkumu je Nina přesvědčena, že ví, kde Atlantida leží. Když jí vzápětí nabídne pomoc miliardář Kristian Frost, Ninu už nemůže nic zastavit. S pomocí Frostovy dcery a vojenského vysloužilce Eddieho Chase se vydává na vytouženou honbu za Atlantidou.


Ne každý si ovšem přeje, aby Nina ztracenou zemi nalezla. Největšího protivníka má ve vůdci tajného Bratrstva jménem Qobras, jenž je odhodlán udělat vše, aby Nině ve splnění záměru zabránil. Dýchá jí na záda všude, kam se pohne: v ulicích Manhattanu, v hlubinách Atlantiku i v tibetských výšinách... Jen jediný člověk na světě totiž ví, jaké tajemství se s bájnou Atlantidou pojí – a pokud by se toto tajemství dostalo do špatných rukou, mohlo by navždy zničit celou současnou civilizaci...

 


Dotaz k produktu Honba za Atlantidou

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Andy McDermott

Andy McDermott

Andy McDermott psal celý život, nikoli ovšem knihy, nýbrž články do časopisů. Zkoušel psát i filmové scénáře, avšak literatuře se dlouhá léta vyhýbal. Sám říká, že k tomu potřeboval dozrát, a podle mínění recenzentů vskutku dozrál – ve výtečného spisovatele.

V jedné z recenzí se praví: „Když Ian Fleming stvořil agenta 007, mohli jsme začít mluvit o zrodu thrilleru jako samostatného žánru. Od té doby vyšla s nálepkou thriller celá řada knih, které jsou více nudné než napínavé. Díky prvotině  Andyho McDermotta Honba za Atlantidou lze říci, že thriller znovu ožil!


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Honba za Atlantidou

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: