Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Herkulova hrobka

Herkulova hrobka

Autor:
Andy McDermott
Originální název:
The Tomb of Hercules
Překlad:
Alexandra Kolašínová
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-452-8
Počet stran:
400
Datum prvního vydání:
15. 06. 2009
Herkulova hrobka

Popis: Herkulova hrobka

Archeoložce Nině Wildeové se naskytla životní šance: při studiu starověkých textů totiž došla k přesvědčení, že hrobka legendárního Herkula skutečně existuje. A co víc, nelžou-li dávné spisy, mohla by hrobku i najít, což by byl jeden z největších archeologických nálezů všech dob.


Společně s Eddiem Chasem, bodyguardem a přítelem v jedné osobě, se vydává na cestu. Brzy však vyjde najevo, že nejsou jediní, koho zajímá ztracená hrobka – přesněji řečeno bájný poklad, který se v ní skrývá. To, co se zpočátku jevilo jako archeologická výprava, se najednou stává bojem o čas s neviditelným nepřítelem.


Nina a Chase přesto dál pátrají po místě posledního odpočinku mytického hrdiny. Nechtějí se vzdát, protože vědí, že pokud Herkulovu hrobku nenajdou oni dva, ocitne se její obsah v rukou nanejvýš nepovolaného člověka.

 


Dotaz k produktu Herkulova hrobka

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Andy McDermott

Andy McDermott

Andy McDermott psal celý život, nikoli ovšem knihy, nýbrž články do časopisů. Zkoušel psát i filmové scénáře, avšak literatuře se dlouhá léta vyhýbal. Sám říká, že k tomu potřeboval dozrát, a podle mínění recenzentů vskutku dozrál – ve výtečného spisovatele.

V jedné z recenzí se praví: „Když Ian Fleming stvořil agenta 007, mohli jsme začít mluvit o zrodu thrilleru jako samostatného žánru. Od té doby vyšla s nálepkou thriller celá řada knih, které jsou více nudné než napínavé. Díky prvotině  Andyho McDermotta Honba za Atlantidou lze říci, že thriller znovu ožil!


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Herkulova hrobka

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: