Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Hadí tanec

Hadí tanec

Autor:
Larry Brooks
Originální název:
Serpent´s Dance
Překlad:
Jiří Kobělka
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-238-4
Počet stran:
440
Datum prvního vydání:
30. 05. 2005
Hadí tanec

Popis: Hadí tanec

Bernadetta Kaneová nikdy neuvěřila tomu, že její sestra spáchala sebevraždu. Její podezření míří spíše k sestřině záhadnému a sadistickému milenci Wesleymu Edwardsovi, o němž slyšela jen to nejhorší. Ten člověk skvěle vypadá, má soukromé letadlo, jeho kariéra strmě stoupá... Tohle přece stačí k tomu, aby pobláznil mladé dívce hlavu. A možná to stačí i na to, aby mu prošla vražda.


Bernadetta si vytýčí jednoduchý plán: použije své tělo, aby Wesleyho svedla, pak si ženskými lstmi získá jeho důvěru, a díky tomu získá usvědčující důkazy. Pro splnění svého plánu je ochotna splnit jakékoli Wesleyho požadavky, i ty nejbizarnější.


V milionářově sídle se ovšem Bernadetta setkává s něčím, co zdaleka přesahuje její nejodvážnější představy. Postupně se nechává lapit do stejné pavučiny jako její sestra, až nakonec musí volit mezi dvěma možnostmi: dokončit pomstu, nebo z toho vyváznout živá...

 


Dotaz k produktu Hadí tanec

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Larry Brooks

Larry Brooks

Larry Brooks strávil jednadvacet let svého života v reklamní agentuře. Začal jako řadový zaměstnanec a vypracoval se na ředitele, ale pak ho práce přestala bavit. Dal výpověď, prodal akcie, aby měl na živobytí, a začal psát svou první knihu. Dnes s odstupem času tvrdí, že ho k tomu nevedly ani tak literární ambice, jako spíše touha napsat text, který by nepodléhal schválení vrtošivého klienta. „Bylo to jako život po smrti," tvrdí.

Ukázalo se, že to nebylo špatné rozhodnutí: jeho prvotina Bez zábran (česky vydalo DOMINO v roce 2004) rozvířila stojaté vody žánru, který nese označení erotický thriller. V jedné z recenzí stálo: „Při čtení této knihy budete mít v jedné vteřině pocit, jako by vám svírala krk čísi ledová ruka, a vzápětí vás polije horko z dusné erotiky, která zde není jen samoúčelným lákadlem, ale důležitým prvkem děje."


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Hadí tanec

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: