Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Generace Z

Generace Z

Autor:
Jonar C. Nader
Originální název:
Z
Překlad:
Michael Havlen
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-318-6
Počet stran:
328
Datum prvního vydání:
30. 10. 2006
Generace Z

Popis: Generace Z

Když před deseti lety Tom Clancy popsal teroristický útok, při němž letadlo narazilo do významné budovy, vypadalo to jako šílená fantazie. Čas ukázal, že pravdu měl on a nikoli americké tajné služby, které s něčím takovým nepočítaly.


V thrilleru Generace Z je vykreslena velmi pravděpodobná vize světa v epoše pokročilých genetických výzkumů, které lidem umožní zvolit, jakým způsobem bude fungovat jejich vlastní organismus či jaké děti přivedou na svět. Celá věc má ovšem i druhou stránku: prostřednictvím speciální biologické zbraně bude možno manipulovat celým lidstvem podle předem stanovených kritérií.


Biochemik Andrew takovouto zbraň vyvinul. Je to snadno vyrobitelný plyn, který dokáže zabít člověka či celé národy podle nastavené charakteristiky DNA. Vražedná substance se může libovolně šířit vzduchem po celém světě, lze ji zaměřit na konkrétní osobu nebo například na všechny modrooké... Není divu, že je o takovou zbraň obrovský zájem. Co by se stalo, kdyby se jí zmocnili teroristé? Jejich dnešní útoky by pak vypadaly jako dětská hra na vojáky.


Lidé stanuli na pokraji sebezničení. Možná je lze přinutit k míru, ale vyžaduje to strašlivý čin...

 


Dotaz k produktu Generace Z

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Jonar C. Nader

Jonar C. Nader

Jonar C. Nader je filozof a pedagog, který pracoval jako konzultant pro největší světové organizace, včetně Compaq a IBM. Byl spoluzakladatelem společnosti informačních technologií Je velmi vyhledávaným lektorem a konzultantem v oblasti techniky.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Generace Z

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: