Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Embolie

Embolie

Autor:
Gary Birken
Originální název:
Embolus
Překlad:
Alexandra Kolašínová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-311-9
Počet stran:
368
Datum prvního vydání:
02. 10. 2006
Embolie

Popis: Embolie

V úrazové nemocnici Gilette není smrt pacienta ničím výjimečným. Do tohoto prestižního zdravotnického zařízení jsou přivážení pacienti v ohrožení života, a míra úmrtnosti je tudíž mnohem vyšší než průměr. Každý z tamních lékařů už viděl, jak uzdravující se pacient náhle umře na embolii. Drobná krevní sraženina dokáže zmařit práci i toho nejpečlivějšího lékaře. Ovšem pacienti doktora Runyona poslední dobou umírají na embolii až podezřele často.


O případ se začne zajímat investigativní novinář David Airoway a stopy ho dovedou až k záhadami opředené organizaci zvané Projekt Caduceus. Dál se ale v pátrání nedostane, protože je nalezen v komatu před svým domem.


Policie případ odloží jako pokus o sebevraždu, ale Davidova sestra Alex ví, že její bratr by nic takového neudělal. Snaží se odhalit příčiny Davidova těžkého zranění a brzy zjistí, že si nadělal velmi mocné nepřátele. Alex teď musí odkrýt síť spiklenců dřív, než si doktor Runyon vezme do své specifické péče i jejího bratra. Tomu nic nestojí v cestě – je totiž Davidovým ošetřujícím lékařem...

 


Dotaz k produktu Embolie

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Gary Birken

Gary Birken

Gary Birken získal titul doktora medicíny v roce 1978 a po absolutoriu se věnoval řadu let dětské chirurgii. V současné době provozuje soukromou pediatrickou praxi a je odborným poradcem ředitele Dětské nemocnice v Hollywoodu.

Kromě medicínské praxe se věnuje též literární tvorbě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Embolie

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: