Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Domov pro Kathy

Domov pro Kathy

Autor:
Henry Denker
Originální název:
A Place for Kathy Cameron
Překlad:
Lenka Lachmanová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-179-5
Počet stran:
264
Datum prvního vydání:
01. 03. 2004
Domov pro Kathy

Popis: Domov pro Kathy

Po manželově tragické smrti si Grace Cameronová vybudovala malou prosperující firmu a veškerý volný čas věnovala dvanáctileté dceři Kathy. Rostoucí únavu přičítala na vrub nedostatku spánku a velkému pracovnímu vytížení. Teprve za nějaký čas se zdráhavě vypravila k lékaři – a výsledky prohlídky byly vskutku šokující. Grace se dozvěděla, že trpí nevyléčitelnou chorobou, a pokud se bude řídit radami odborníka, má naději na rok života.


Když odezní počáteční šok a Grace je znovu schopna reálně uvažovat, napře všechny své síly k tomu, aby se postarala o Kathinu budoucnost. Nadále pracuje, protože chce Kathy zajistit finančně, ale především se snaží najít člověka, který by se o osiřelou dívku postaral. Není to snadné, ale přesto se matka ani dcera nechtějí vzdát. Někde přece musí existovat lidé, s nimiž bude Kathy Cameronová šťastná...

 


Dotaz k produktu Domov pro Kathy

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Henry Denker

Henry Denker

Tvorba Henryho Denkera je velmi rozsáhlá, čítá téměř třicítku románů a několik divadelních her. Ve všech svých dílech se tento autor zaobírá etikou, ať už lékařskou či právnickou. Vždy jde o silný příběh člověka, kterého souběh okolností dožene až před osudovou volbu či nutnost prokázat správnost svého úsudku a chování, třeba i navzdory všeobecnému mínění.

Henry Denker doplňuje strhující fikci o hlubokou znalost lékařské i právnické problematiky, a díky tomu si získal přízeň čtenářů na celém světě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Domov pro Kathy

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: