Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Dokonalý zločin

Dokonalý zločin

Autor:
Mike Ashley
Originální název:
The Mammoth Book of Perfect Crimes and Impossible Mysteries
Překlad:
Hana Pernicová
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-456-6
Počet stran:
584
Datum prvního vydání:
07. 07. 2009

299 Kč 239 Kč 

Kde koupit knihy?
Dokonalý zločin

Popis: Dokonalý zločin

V historii lidstva byla nepochybně spáchána celá řada dokonalých zločinů.

Byly dokonalé, a proto se jejich pachatele nikdy nepodařilo odhalit. Vlastně se dá říct, že se mnohdy nepodařilo odhalit ani zločin samotný...


V této sbírce povídek se editor Mike Ashley částečně vrátil k myšlence, která jej přivedla k sestavení antologie s názvem Záhada zamčeného pokoje. Tentokrát ovšem vybíral zejména povídky, v nichž je domnělá záhada nikoli dílem náhody, nýbrž výsledkem uvážlivého postupu pachatele.

Chcete-li vyzkoušet své detektivní nadání a umění dedukce, pokuste se nalézt odpověď na otázku, jak je možné, že muž osaměle stojící v prosklené telefonní budce zemře po zásahu sekáčkem na led. Co se stalo v kabině lanové dráhy, do níž prokazatelně nastoupil jediný pasažér, který byl ovšem v cíli mrtev? A jak vysvětlit skutečnost, že kulka nalezená v těle oběti byla vystřelena před dvěma staletími? Ano, mohly to být dokonalé zločiny, kdyby... A je jich v této knize třicet!

 


Dotaz k produktu Dokonalý zločin

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Mike Ashley

Mike Ashley

Michael Raymond Donald Ashley je editorem povídkových sbírek, science fiction, fantasy a krimi. Sám také napsal několik románů a povídek těchto žánrů.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Dokonalý zločin