Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Dar života

Dar života

Autor:
Henry Denker
Originální název:
A Gift of Love
Překlad:
Lenka Lachmanová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-057-8
Počet stran:
280
Datum prvního vydání:
16. 03. 2002
Dar života

Popis: Dar života

Kardiolog Allen McCandless stojí v čele transplantačního týmu renomované nemocnice a je ve svém oboru považován za absolutní špičku. S využitím nejmodernější techniky dokáže téměř zázraky a pro pacienty se srdeční vadou představuje skutečného dárce života.


Jednoho dne je však postaven před velmi obtížnou volbu: musí rozhodnout, který ze dvou pacientů se shodnou diagnózou dostane při transplantaci přednost. Prvním nemocným je vysoce postavený politik Winston Forrest, jehož důrazně protěžuje ředitel nemocnice, druhým adeptem komplikované operace je James Campbell, otec dvou dětí a majitel malé zahradnické firmy.


Autor poutavě seznamuje čtenáře s osudy několika lidí, jejichž životní plány se naráz zhroutily v důsledku selhání srdce, a zasvěceně líčí práci chirurgů, denně řešících otázku bytí a nebytí. Dar života je příběh o naději, odvaze, životě a smrti, v němž Henry Denker neokázale oslavuje triumf lidského ducha.

 


Dotaz k produktu Dar života

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Henry Denker

Henry Denker

Tvorba Henryho Denkera je velmi rozsáhlá, čítá téměř třicítku románů a několik divadelních her. Ve všech svých dílech se tento autor zaobírá etikou, ať už lékařskou či právnickou. Vždy jde o silný příběh člověka, kterého souběh okolností dožene až před osudovou volbu či nutnost prokázat správnost svého úsudku a chování, třeba i navzdory všeobecnému mínění.

Henry Denker doplňuje strhující fikci o hlubokou znalost lékařské i právnické problematiky, a díky tomu si získal přízeň čtenářů na celém světě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Dar života

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: