Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Ďáblovo království

Ďáblovo království

Autor:
Denise Ryan
Originální název:
The Devil´s Kingdom
Překlad:
Milada Suderová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-037-3
Počet stran:
352
Datum prvního vydání:
03. 06. 2002
Ďáblovo království

Popis: Ďáblovo království

Carmel Devineové se zhroutil celý svět, když se v den jejích narozenin záhadně ztratil její manžel Sean. Nezanechal po sobě žádné stopy, nepoužívá kreditní kartu, nevzal si pas a nespatřili ho žádní svědci. Policie zpočátku zaujímá k jeho zmizení lhostejný postoj, ale vše se zásadně změní v okamžiku, kdy je nalezena mrtvola brutálně zavražděné prostitutky, a určité okolnosti naznačují, že by tento zločin mohl mít na svědomí právě Sean. Carmel se rozhodne odhalit pravdu, která se skrývá za záhadným zmizením Seana, ale kdosi s velmi krutými metodami jednání se jí v tom snaží zabránit...


Dotaz k produktu Ďáblovo království

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Denise Ryan

Denise Ryan se věnovala psaní už od dětských let, ale ke spisovatelské profesi si našla cestu až mnohem později. Studovala anglickou literaturu a práva a po absolutoriu procestovala celý svět. Vykonávala různá zaměstnání a nakonec zakotvila jako tlumočnice a učitelka rétoriky na britské ambasádě v Haagu. Právě v Holandsku dokončila svůj první román. Stále s ním nebyla spokojena, a tak jej vymazala z počítače, ale naštěstí stačila ještě předtím poslat rukopis literárnímu agentovi do Londýna. Ten byl naprosto nadšen a sepsal s ní smlouvu na další knihy.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Ďáblovo království

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: