Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Ďáblova síť

Ďáblova síť

Autor:
Geoffrey Archer
Originální název:
The Lucifer Network
Překlad:
Jiří Beneš
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-092-6
Počet stran:
392
Datum prvního vydání:
31. 07. 2002
Ďáblova síť

Popis: Ďáblova síť

Šokující tajemství, které vyslech­ne Sam Packer od pašeráka zbraní na odlehlé silnici v Zambii, vrhne agenta britské MI6 do zoufalého boje s časem. Teroristický gang získal strašlivou zbraň – více se však Packer nedozví, protože jeho informátor umírá, zasažen výstřely neznámých mužů.

Packer je ve svém úsilí sám, navíc proti němu stojí skeptičtí kolegové a pašerákova dcera Julie. Ta možná zná klíč k celému tajemství, zároveň však Packera podezírá, že to byl on, kdo zosnoval smrt jejího otce. Packer zoufale bojuje o Juliinu důvěru, a tento nesourodý pár sleduje stopu vraždy od Skotska přes Vídeň až na opuštěný ostrov v Jaderském moři. Tam konečně objeví nejen zbraň, o níž před smrtí hovořil Juliin otec, ale také identitu temné a zkázonosné organizace, která si říká Ďáblova síť.


Dotaz k produktu Ďáblova síť

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Geoffrey Archer

Geoffrey Archer

Geoffrey Archer působil řadu let jako zahraničně politický zpravodaj pro televizní stanici ITN a za svou žurnalistickou práci obdržel řadu ocenění. Později se rozhodl zúročit svou znalost zákulisí diplomatických i špionážních služeb a napsal svůj první politický thriller.

Dnes má na svém kontě osm titulů a patří mezi nejčtenější autory tohoto žánru v Británii.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Ďáblova síť

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: