Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Chameleon

Chameleon

Autor:
Mark Burnell
Originální název:
Chameleon
Překlad:
Tomáš Bicek
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-119-1
Počet stran:
392
Datum prvního vydání:
27. 01. 2003
Chameleon

Popis: Chameleon

Thriller ze současnosti s hlavní hrdinkou bývalou agentkou Stephanií Patrickovou. Tato mladá žena v minulosti pracovala pro britskou tajnou službu a poté co se živila jako nájemný vrah, na vlastní pěst se usadila v malé vesnici ve Francii. I zde je ale vystopovaná šéfem tajné služby, který jí nabídne obchod. Poslední práce, poslední vražda a je volná. Stephanie přijímá a dostává se tak do prostředí ruských zločineckých gangů operujících po celém světě. Jde o velmi nebezpečnou "hru", která se ještě zkomplikuje tím, že se Stephanie zamiluje do jedné ze svých potenciálních obětí. Napínavý příběh plný lásky i krutosti odráží odvrácenou tvář současného světa po pádu "železné opony" a popisuje ruské zločinecké organizace a jejich praktiky.


Dotaz k produktu Chameleon

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Mark Burnell

Mark Burnell

Mark Burnell se narodil v Británii, ale vyrůstal v Brazílii. Po návratu do Londýna se začal věnovat psaní a filmové režii. Za svůj největší umělecký vzor považuje Stanleyho Kubricka.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Chameleon

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: