Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Centrum

Centrum

Autor:
David Shobin
Originální název:
The Center
Překlad:
Lenka Lachmanová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-86128-23-7
Počet stran:
304
Datum prvního vydání:
01. 09. 1998
Centrum

Popis: Centrum

Chirurg Chad Dunston pomáhal vybudovat Centrum - jedinečné léčebné zařízení, kde se o pacienty nestarají lidé, ale počítačově řízené stroje. Množstvím provedených zákroků je Centrum naprosto bez konkurence, procento úspěšnosti vzbuzuje v jiných nemocnicích závist... dokud v Centru za záhadných okolností nezemře čtyřletá Christine.

Její starší sestra Maxine nemůže získat žádné záznamy o průběhu léčby, nebylo jí vydáno sestřino tělo, dokonce ani její úmrtní list. Zoufalá Maxine žádá Chada, aby zjistil, co se v Centru vlastně odehrává. Čím více otázek si ale Chad klade, tím hlubší propast se před ním otevírá. Zůstává jen řada nejasných dohadů.

Zbývá tedy jen jedna volba: nechat se přijmout do Centra jako pacient a prožít v plně automatizovaném světě hrůznou noční můru, z níž jediným východiskem může být snad pouze smrt.


Dotaz k produktu Centrum

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: David Shobin

David Shobin

David Shobin je lékař a autor pěti medicínských thrillerů. Celou jeho tvorbou se jako červená nit prolíná otázka - kam až je člověk schopen zajít ve své touze po moci a bohatství nebo kvůli uskutečnění svých zrůdných plánů?


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Centrum

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: