Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Bouře

Bouře

Autor:
Boris Starling
Originální název:
Storm
Překlad:
Jiří Kobělka
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-030-6
Počet stran:
368
Datum prvního vydání:
17. 09. 2001
Bouře

Popis: Bouře

Starlingova druhá kniha získala ocenění W. H. Smith Thumping Good Read Award a také New York Times Bestseller, což bezesporu značí o její kvalitě. Bouře vyšla pouhý rok po Mesiášovi, na který mírně navazuje.

Hlavní postavou je vyšetřovatelka podílející se na dopadení „Stříbrného jazyka". Jako jedna z mála přežívá ztroskotání trajektu při návratu do Aberdeenu, kam se přestěhovala z Londýna. Aby přetrpěla zažité trauma, pouští se do pátraní po sériovém vrahovi, jenž se svými oběťmi nemá žádné slitování...


Dotaz k produktu Bouře

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Boris Starling

Boris Starling

Boris Starling vystudoval prestižní školu v Etonu a univerzitu v Cambridgi. Po absolutoriu pracoval jako reportér pro britské deníky The Sun a Daily Telegraph a v současné době je zaměstnán u agentury, která se specializuje na vyjednávání s únosci a politické analýzy. Takováto práce by kterémukoliv jinému člověku poskytovala dostatečný zdroj zábavy, ale Boris Starling se rozhodl ochutnat i spisovatelskou profesi.

Námět na jeho nejznámější román Mesiáš ho napadl během dovolené a původně mělo být psaní jen příjemným prostředkem k ukrácení volného času. Nakonec ho však pohltilo natolik, že požádal zaměstnavatele o zkrácení pracovního úvazku. „Byla to docela hektická doba," říká Starling. „Jeden den jsem se věnoval složitému vyjednávání a druhý den jsem už seděl u psacího stolu."     Vynaložená námaha stála za to, protože román Mesiáš ihned po vydání v roce 1999 ovládl všechny žebříčky bestsellerů na celém světě a dnes je již řazen mezi klasiku tohoto žánru

 


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Bouře

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: