Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Bez zábran

Bez zábran

Autor:
Larry Brooks
Originální název:
Darkness Bound
Překlad:
Jitka Šišáková
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-202-3
Počet stran:
352
Datum prvního vydání:
20. 09. 2004
Bez zábran

Popis: Bez zábran

Setkali se dva neznámí lidé. Žena bez zábran, muž plný odvážných fantazií. Začíná se rozvíjet odvážná hra, v níž si milenci vzájemně svěří veškerá svá tajemství. Vlastně až na jedno... a kvůli němu se vášeň přetaví na zradu, šílenství a vraždu.


Burzovní makléř Dillon Masters prochází nesnadným obdobím svého života: hroutí se mu manželství. Už téměř propadá beznaději, když do jeho života vstoupí jiná žena. Ona tajemná dáma v černém ztělesňuje všechny Dillonovy erotické představy, o nichž musel před manželkou mlčet, a začne ho rafinovaným způsobem svádět.


Dilon zpočátku váhá a bojí se jí podlehnout, aby si kvůli nevěře definitivně nezničil manželství, ale když mu i psychiatr doporučí, aby odhodil zábrany a bral, co mu život nabízí, Dillon se rozhodne přistoupit na její vábení. Vzrušující dobrodružství však záhy přeroste v krutý zápas o život a budoucnost...

 


Dotaz k produktu Bez zábran

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Larry Brooks

Larry Brooks

Larry Brooks strávil jednadvacet let svého života v reklamní agentuře. Začal jako řadový zaměstnanec a vypracoval se na ředitele, ale pak ho práce přestala bavit. Dal výpověď, prodal akcie, aby měl na živobytí, a začal psát svou první knihu. Dnes s odstupem času tvrdí, že ho k tomu nevedly ani tak literární ambice, jako spíše touha napsat text, který by nepodléhal schválení vrtošivého klienta. „Bylo to jako život po smrti," tvrdí.

Ukázalo se, že to nebylo špatné rozhodnutí: jeho prvotina Bez zábran (česky vydalo DOMINO v roce 2004) rozvířila stojaté vody žánru, který nese označení erotický thriller. V jedné z recenzí stálo: „Při čtení této knihy budete mít v jedné vteřině pocit, jako by vám svírala krk čísi ledová ruka, a vzápětí vás polije horko z dusné erotiky, která zde není jen samoúčelným lákadlem, ale důležitým prvkem děje."


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Bez zábran

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: