Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  Alchymistovo tajemství

Alchymistovo tajemství

Autor:
Scott Mariani
Originální název:
The Alchemist´s Secret
Překlad:
Klára Míčková
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-462-7
Počet stran:
360
Datum prvního vydání:
07. 09. 2009
Alchymistovo tajemství

Popis: Alchymistovo tajemství

Po tragické události ukončil Ben Hope svou úspěšnou kariéru v SAS a rozhodl se zasvětit zbytek svého života záchraně unesených dětí.  Některým lidem ovšem není souzeno vést klidný život – a Ben Hope mezi ně patří.


Když dostane za úkol nalézt starý rukopis, který by mohl zachránit život umírajícímu dítěti, ocitne se Ben na nejnebezpečnější výpravě svého života. Zmíněný dokument totiž obsahuje tajnou formuli pro výrobu elixíru života, jejíž autorem je údajně proslulý alchymista Fulcanelli. Není divu, že o alchymistovo tajemství jeví zájem celá řada osob – a zdaleka ne všichni jsou vedeni ušlechtilými pohnutkami.


Odhalit tajemství nesmrtelnosti chtěli už nacisté během druhé světové války, nyní o něj projevují obrovský zájem členové katolického uskupení s názvem Gladius Domini...


Ben proto spojí své síly s americkou odbornicí Robertou Ryderovou. Dvojice odhodlaně postupuje z pařížských archivů do katarských pevností v Languedoku, kde se už celá staletí skrývá jeden z největších výplodů geniální mysli...

 


Dotaz k produktu Alchymistovo tajemství

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Scott Mariani

Scott Mariani

Scott Mariani vyrostl ve skotském St. Andrews. Po studiích moderních jazyků v Oxfordu pracoval jako překladatel, profesionální muzikant, instruktor střelby a novinář na volné noze, aby se nakonec vydal na dráhu spisovatele. Strávil několik let v Itálii a ve Francii, než objevil spisovatelské útočiště v divoké krajině západního Walesu, kde obývá venkovské sídlo ze třicátých let devatenáctého století ukryté v hlubokých lesích. Pokud Scott Mariani právě nepíše, rád poslouchá jazz nebo chodí do kina, zajímá se o klasické motocykly a astronomii.

 


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Hlídač dostupnosti Alchymistovo tajemství

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: