Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  37. hodina

37. hodina

Autor:
Jodi Compton
Originální název:
37th Hours
Překlad:
Milada Suderová
Žánr:
Napětí
ISBN:
80-7303-251-1
Počet stran:
240
Datum prvního vydání:
12. 09. 2005
37. hodina

Popis: 37. hodina

Detektiv Sára Pribeková má na starosti pátrání po pohřešovaných osobách. Dobře ví, že musí pracovat rychle, protože čím déle vyšetřování trvá, tím menší je pravděpodobnost, že dotyčného nalezne. Často se stává, že už během pátrání hledané osoby nežijí, mnohdy se je nepodaří nalézt ani mrtvé...

Jednoho chladného rána se unavená Sára vrací domů. Ví, že ji tam nikdo nečeká, protože její manžel Michael odcestoval do výcvikového střediska FBI v Quanticu. Doma skutečně nikoho nenajde, ale brzy zjistí, že Michael do Quantica nedorazil. Hrozivé tušení se jí potvrdí, když pod postelí najde manželův pečlivě sbalený kufr. Je zkušená po­licistka, a tak už nepochybuje: Michael se právě stal dalším jménem na seznamu pohřešovaných osob.

Sára se ocitá na začátku pátrání, které už vedla nesčetněkrát. V tomto případě jí však nevystačí rutinní postupy, ale bude muset otevřít dveře k rodinným tajemstvím, o jejichž existenci neměla doposud ani potuchy. S každým novým odhalením se jí milovaný muž mění před očima v naprostého cizince, až nakonec zjistí, že někdy je i smrt méně bolestivá než děsivá pravda...


Dotaz k produktu 37. hodina

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Jodi Compton

Jodi Compton

Jodi Compton je ze severní Kalifornie, ale žila tři roky v Minneapolis, Minnesota, kde se povětšinou odehrává děj jejích románů. Pracovala pro kanceláře Minneapolis v Associated Press jako editorka, nyní žije v Kalifornii.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy 37. hodina


Hlídač dostupnosti 37. hodina

Ano, tato kniha mě zaujala, a proto chci, abyste mi dali vědět, až vyjde. Zprávu mi pošlete na tuto mailovou adresu

Váš e-mail: