Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Napětí  ›  2012: Tajemství křišťálové lebky

2012: Tajemství křišťálové lebky

Autor:
Chris Morton a Ceri Louise Thomas
Originální název:
2012: The Secert of the Crystal Skull
Překlad:
Karin Rigerová
Žánr:
Napětí
ISBN:
978-80-7303-549-5
Počet stran:
456
Datum prvního vydání:
27. 09. 2010
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

2012: Tajemství křišťálové lebky

Popis: 2012: Tajemství křišťálové lebky

Staří Mayové předpověděli, že brzy nastane konec světa. Stanovili dokonce přesné datum. V proroctví se ale hovoří také o zvěstiteli, který se pokusí lidstvo zachránit. Otázkou ovšem zůstává, jestli lidé toto varování vyslyší dříve, než bude pozdě...


Archeoložka Laura Shepherdová nalezla svého kolegu mrtvého. I ve smrti pevně svíral záhadnou křišťálovou lebku, která je opředena řadou tajemství. Policie si s případem neví rady, a tak Laura začne hledat pravdu sama. Setkání s bývalou majitelkou křišťálové lebky rozmetá celý její dosavadní svět na kousky. Podle mínění oné staré výstřední dámy je totiž lebka branou do světa mrtvých.


Lauřin manžel je pragmatický vědec a podobnému vysvětlení nevěří, ale když laserový text na lebce odhalí záhadný číselný kód, začne váhat i on. Lavina událostí se už však dala do pohybu bez ohledu na mínění či přání všech zúčastněných. Když Laura zjistí, že bývalá majitelka lebky je už také mrtvá, vydává se na životu nebezpečnou misi, odhodlána najít prastarý mayský chrám skrytý hluboko v deštném pralese, protože jedině tam lze podle všeho nalézt klíč k tajemství křišťálové lebky...

 


Dotaz k produktu 2012: Tajemství křišťálové lebky

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Chris Morton a Ceri Louise Thomas

Chris Morton a Ceri Louise Thomas

Chris Morton a Ceri Louise Thomas jsou především filmoví tvůrci: už od studentských let, kdy se seznámili, natáčejí dokumentární filmy pro BBC i některé další soukromé televizní stanice.

Jeden z těchto dokumentů pojednává o křišťálové lebce a mayských proroctvích – a byl pro celou jejich kariéru zlomovým. Po uvedení filmu se vzedmula obrovská vlna zájmu, a v současné době díky blížícímu se datu z oněch mayských proroctví zájem o toto téma stoupá ještě výše, což přivedlo autory k myšlence na napsání knihy, v níž použijí veškerá zjištěná fakta, která následně zasadí do napínavého příběhu.

Svůj záměr splnili – kniha 2012: Tajemství křišťálové lebky se stala bestsellerem v patnácti zemích světa.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy 2012: Tajemství křišťálové lebky