Nakladatelství Domino  ›  Hýčkáme své čtenáře

Soutěž o novinku dle vlastního výběru

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

jak asi víte, v těchto dnech jsme zveřejnili ediční plán na první pololetí roku 2017. A právě v této souvislosti nás napadlo, že tentokrát uspořádáme soutěž o knihu z nového edičního plánu, kterou si vítěz vybere sám. Máme jen dvě drobné podmínky: správné zodpovězení následujících otázek a volbu novinkového titulu z edičáku.

Hodně štěstí přeje DOMINO

P. S. A abychom nezapomněli na vítěze předešlé soutěže o špičkový psychothriller Vdova od Fiony Barton. Vylosovali jsme čtenářku/čtenáře s e-mailovou adresou monika.vlcice.vlk@seznam.cz. Blahopřejeme a budeme vás brzy kontaktovat!

 


1. Začněme obálkou (čím jiným taky, že ano?). Jak jste si jistě všimli, pokračujeme s parafrázemi známých výtvarných děl. Který malíř nás inspiroval tentokrát?
2. Po dlouhé době přichází Jason Bourne. Jak se jmenuje jeho ruský přítel, který ho v Moskvě obeznámí s chystaným globálním spiknutím?
3. "I sérioví vrazi mají své fankluby." Ke které z chystaných knih edice napětí patří tento slogan?
4. Hlavní hrdinka román Všichni jsme utkáni z hvězd od Rowan Colemanové pracuje v hospicu. Čím své povolání ozvláštňuje?
5. Hlavní dějová linka románu Jákobovy barvy se odehrává v Rakousku roku 1944, ale zasahuje i do let předchozích. Jaký časový úsek kniha celkově pokrývá?
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole