Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Historická řada  ›  Úklady královského dvora

Úklady královského dvora

Autor:
Michelle Diener
Originální název:
In a Treacherous Court
Překlad:
Veronika Francová
Žánr:
Historická řada
ISBN:
978-80-7303-757-4
Počet stran:
232
Datum prvního vydání:
22. 10. 2012

Kliknutím zvolte variantu

Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Úklady královského dvora

Popis: Úklady královského dvora

Tudorovská Anglie přála intrikám a vášní. Přála i lásce?

Mladá vlámská umělkyně Susanna Horenboutová přijíždí do Anglie na pozvání samotného krále Jindřicha VIII., aby se stala jeho dvorní malířkou. Je plná očekávání a nadějí, které rázem zmaří jediná děsivá událost: kdosi se ji pokusí zabít. Susanna nemá nejmenší tušení, proč jí někdo usiluje o život, a tak vděčně přivítá královo rozhodnutí, že ji od nynějška bude na každém kroku doprovázet osobní ochránce.


John Parker je králův oddaný služebník a neúprosný muž. Společně se Susannou se ocitá ve víru tajemného spiknutí, jehož strůjci mají v úmyslu sesadit krále z trůnu. Je odhodlán nalézt zrádce a zároveň splnit vladařův rozkaz, aby půvabné malířce nikdo nezkřivil jediný vlásek.


Stopy spiknutí je zavedou do nejvyšších kruhů královského dvora i temných zákoutí přístavních doků a všude se jim do cesty staví intriky a zlá vůle. Zároveň však mezi nimi narůstá důvěra a náklonnost, která pozvolna přerůstá v hluboký cit. Nemilosrdný Parker se po Susannině boku mění v milujícího muže plného touhy, to však nemůže nic změnit na skutečnosti, že dámě jeho srdce kdosi usiluje o život. Chce-li dát lásce šanci, musí zjistit, kdo za vším stojí. A na tudorovském dvoře není o rozmanité úklady věru nouze...

 


Dotaz k produktu Úklady královského dvora

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Michelle Diener

Michelle Diener

Pro Michelle Diener byla literatura největší vášní už od raného dětství. Píše historické romány a velmi dbá na to, aby se příběh odvíjel na pozadí skutečných událostí.

Největší věhlas si získala díky dvěma románům zasazeným do tudorovské Anglie. Hrdinové příběhu opravdu žili na dvoře Jindřicha VIII., ale samotný děj je dílem autorčiny fabulace a vypravěčského mistrovství.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Úklady královského dvora