Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Historická řada  ›  Stín nad Římem

Stín nad Římem

Autor:
Cecilia Holland
Originální název:
City of God
Překlad:
Zuzana Pernicová
Žánr:
Historická řada
ISBN:
80-7303-003-9
Počet stran:
288
Datum prvního vydání:
06. 11. 2000
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Stín nad Římem

Popis: Stín nad Římem

Román o rodu Borgiů. Borgia, to je jméno, při němž se čtenáři dodnes vybaví intriky, zákeřné vraždy jedem, bezbřehý boj o moc. Na druhé straně však stojí nekonečná síla vůle a ctižádost a také kouzlo osobností. Předivo historických faktů, ale i pověsti a nepravdy kolem španělského rodu, který se na čas zmocnil i papežského stolce. Autorka zvolila neobvyklý úhel pohledu. Na pozadí dobových událostí se rozvíjí příběh na papežském dvoře, kdy je nahlédnuto do borgiovských praktik.


Dotaz k produktu Stín nad Římem

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Cecilia Holland

Cecilia Holland

Cecelia Holland vstoupila do světa literatury v roce 1969 knihou Antikrist, která se odehrává na Sicílii ve třináctém století. Dnes je autorkou pětadvaceti historických románů a patří k nejuznávanějším spisovatelům v tomto žánru. Její tvůrčí rozpětí je obdivuhodné; ve svých knihách obsáhla takřka celou historii lidstva od starého Egypta až po novověk.

Cecelia Holland promítá do svých románů nejen hlubokou znalost dějin, ale zároveň umí dokonale vykreslit atmosféru míst i situací, aniž by potřebovala používat laciné efekty, fráze či klišé.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.