Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Historická řada  ›  Šinjú

Šinjú

Autor:
Laura Joh Rowland
Originální název:
Shinjú
Překlad:
Karel Hanák
Žánr:
Historická řada
ISBN:
80-86128-07-5
Počet stran:
360
Datum prvního vydání:
17. 11. 1994
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Šinjú

Popis: Šinjú

Téměř detektivní příběh zdánlivé sebevraždy dvou milenců se odehrává ve středověkém Edu koncem 17. století. Mladý úředník se proti vůli nadřízených snaží odhalit, co se ve skutečnosti skrývá za rituální sebevraždou společensky nerovného páru.

Kromě zajímavé zápletky poskytuje kniha čtenáři možnost seznámit se se životem středověkého Japonska v tehdejší metropoli, jejích palácích, chudinských čtvrtích i pověstné Jošivaře. Autor sugestivně líčí drastické poměry panující v tehdejších věznicích a mučírnách i eleganci života šlechticů a samurajů.


Dotaz k produktu Šinjú

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Laura Joh Rowland

Laura Joh Rowland

Předkové Laury Joh Rowland pocházeli z Číny a  Korey, do Spojených států se přestěhovali až její prarodiče.

Za její nejznámější román Šinjú byla nominována na několik literárních cen a dostala se i do seznamu „Padesát nejvýznamnějších Američanů v roce 1994".

V současné době žije v New Orleans a má píše další historické romány z japonského prostředí.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.