Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Historická řada  ›  Pán dvou zemí

Pán dvou zemí

Autor:
Judith Tarr
Originální název:
Lord of the Two Lands
Překlad:
Klára Pavuková
Žánr:
Historická řada
ISBN:
80-86128-14-8
Počet stran:
446
Datum prvního vydání:
23. 01. 1998
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Pán dvou zemí

Popis: Pán dvou zemí

Historický román o dobyvatelském tažení Alexandra Velikého do Asie a Afriky. Fiktivní příběh o tom, jak se kněží Amonova chrámu rozhodli dovést do země Alexandra, aby byl Egypt chráněn před nájezdy barbarských národů. Na pozadí barvitého líčení intrik, žárlivosti a lásky se autorka snaží přiblížit některé skutečné události a hlavně reálie.


Dotaz k produktu Pán dvou zemí

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Judith Tarr

Judith Tarr

Judith Tarr je absolventkou fakulty středověkých studií na univerzitách v Yale a v Cambridgi, kde získala akademické tituly mistr svobodných umění a doktorka filozofických věd.

V současné době se věnuje výhradně literární činnosti; kromě historických románů, za něž se jí dostalo mnoha ocenění, píše i knihy v žánru fantasy.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.