Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Historická řada  ›  Markýza

Markýza

Autor:
Cheryl Sawyer
Originální název:
Le Creole
Překlad:
Hana Žižková
Žánr:
Historická řada
ISBN:
80-7303-035-7
Počet stran:
448
Datum prvního vydání:
15. 10. 2001
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Markýza

Popis: Markýza

Ajša strávila dětství a část mládí otrockou prací na martinických plantážích. Trpkost takového údělu ji tížila natolik, že se rozhodla uprchnout do pozlátkové Paříže Ludvíka XV. Tam začala nový, dobrodružný život falešné markýzy. Téměř přes noc se z opovrhované otrokyně přeměnila v obdivovanou šlechtičnu, která svým šarmem a krásou okouzlila celé město, vyhřívá se v obdivu mužů a čelí závisti dam.


Za jejím společenským úspěchem nestojí však jen touha po přepychovém životě, ale především snaha pomstít se svému pánovi z Martiniku, který zastřelil jejího milého. Na své cestě za odplatou nachází Ajša nové oddané přátele, zavilé nepřátele i vysněnou lásku. Pozvolna uvyká nabyté svobodě a netuší, že se za ní jako stín plíží její minulost, aby ji dostihla a opět srazila na kolena...

 


Dotaz k produktu Markýza

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Cheryl Sawyer

Cheryl Sawyer

Cheryl Sawyer pochází z Nového Zélandu, má dva magisterské tituly z francouzské a anglické literatury v současnosti publikuje a píše romány. Nyní žije v Austrálii v Sydney.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.