Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Historická řada  ›  Královský babylon

Královský babylon

Autor:
Karl Shaw
Originální název:
Royal Babylon
Překlad:
Viktorie Košnarová
Žánr:
Historická řada
ISBN:
80-86128-73-3
Počet stran:
272
Datum prvního vydání:
17. 01. 2000
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Královský babylon

Popis: Královský babylon

Životopisci panovníků obvykle významné historické osobnosti glorifikují, a pokud vůbec připustí, že dotyčná pomazaná hlava měla nějaké špatné vlastnosti, nezřídka to doplňují různými omluvami či vysvětleními. Britský historik Karl Shaw však napsal tuto knihu se zcela opačným záměrem: snaží se poukázat na utajovaná, ale alarmující fakta o některých představitelích vládnoucích evropských rodů v posledních třech staletích.


Dotaz k produktu Královský babylon

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Karl Shaw

Karl Shaw

Karl Shaw byl novinářem už několik let předtím, než začal pracovat v reklamním průmyslu. V současnosti žije v Anglii v Severním Staffordshiru.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.