Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Historická řada  ›  Francouzská revoluce

Francouzská revoluce

Autor:
Christopher Hibbert
Originální název:
The French Revolution
Překlad:
Barbora Puchalská
Žánr:
Historická řada
ISBN:
80-86128-57-1
Počet stran:
328+24 ob.p
Datum prvního vydání:
04. 10. 1999
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Francouzská revoluce

Popis: Francouzská revoluce

Klíčové události a významné osobnosti revoluce v období 1789-1799. Od prvního zasedání Generálních stavů a dobytí Bastily po volbu Napoleona prvním konzulem. Značná pozornost je věnována osudu královské rodiny a hrůzám revolučního teroru. Autor se snaží neanalyzovat historickou událost v celé její šíři.


Dotaz k produktu Francouzská revoluce

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Christopher Hibbert

Christopher Hibbert

Christopher Hibbert se narodil roku 1924 v Leicesteru a zemřel v prosinci 2008. Vystudoval historii na univerzitě v Oxfordu a postupem let se stal nejpopulárnějším historikem ve Velké Británii. Je autorem pětadvaceti biografií, v nichž se odráží nejen hluboká znalost historie, ale také nevšední vypravěčský talent. Jeho knihy nejsou suchopárnými pojednáními, ale zdárným pokusem o oživení dějů dávno minulých.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.