Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Historická řada  ›  Bezhlavý muž

Bezhlavý muž

Autor:
Lauren Haney
Originální název:
A Face Turned Backward
Překlad:
Daniela Mičanová
Žánr:
Historická řada
ISBN:
80-7303-175-2
Počet stran:
312
Datum prvního vydání:
19. 01. 2004
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Bezhlavý muž

Popis: Bezhlavý muž

Ani ve starém Egyptě nebyli všichni úředníci poctiví a nedokázali potlačit touhu po bohatství. Snad právě proto se mohlo stát, že přes núbijskou hranici proklouzla tlupa pašeráků se vzácnými sloními kly, čímž připravila královskou pokladnici o značné jmění. Rozezlená vládkyně Hatšepsut se rozhodla vyslat na jih vezíra, druhou nejmocnější osobu v zemi, aby celou záležitost důkladně prošetřil.


Zatímco hodnostář putuje k hranicím, případu se ujme mladý poručík Bek, který se již osvědčil jako schopný a neúplatný zastánce práva. K původnímu zločinu bohužel záhy přibudou dvě vraždy, jež Beka navedou na stopu tajemného pachatele, kterému vesničané říkají „bezhlavý muž" a vyprávějí si o něm děsivé zkazky. Během pátrání se mladý poručík několikrát ocitne v ohrožení života a musí vynaložit všechen svůj důvtip a odvahu, aby zločince dopadl ještě před příjezdem velikého vezíra.

 


Dotaz k produktu Bezhlavý muž

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Lauren Haney

Lauren Haney

Láska ke starému Egyptu provází Lauren Haney už od dětství, ale teprve na prahu padesátky se dnes již úspěšná autorka odhodlala udělat z celoživotního koníčka živobytí. Dala výpověď v technickém časopise, kde dlouhá léta pracovala jako redaktorka, a napsala svůj první román ze starého Egypta. Jmenoval se Amonova pravice a měl tak obrovský úspěch, že nakladatel nabídl autorce smlouvu na dalších pět knih, což je událost vskutku nevídaná.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.