Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Ztracené město

Ztracené město

Autor:
Linda Howard
Originální název:
Heart of Fire
Překlad:
Jiřína Stárková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-65-2
Počet stran:
296
Datum prvního vydání:
27. 11. 1999
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Ztracené město

Popis: Ztracené město

Archeoložka Jillian se vydává ve šlépějích svého zemřelého otce. Při studiu jeho zápisníků objeví šifru, která by ji měla dovést ke ztracenému městu v amazonském pralese, kde je údajně pohřben bájný rudý diamant.

Jillian se bez váhání vydává do Brazílie a na nebezpečnou cestu najímá zkušeného průvodce Bena, který sice zná všechny nástrahy pralesa, ale rozhodně se nechová jako gentleman. Naopak jí všemožně dává najevo, že zhýčkaná žena jako ona měla zůstat doma. Ani Jillian se k němu nechová právě vstřícně.

Expedice do neprozkoumaných končin je plná nástrah, a právě společně prožité nebezpečí je nakonec sblíží. Po objevení mytického diamantu však nastává skutečný boj o život, protože domorodí nosiči zatouží po bohatství. Jillian a Benovi se podaří uprchnout a v lůně pralesa se mezi nimi rozvine vztah, který je pravým opakem prvotního nepřátelství. Oba ale vědí, že se musejí především dostat do bezpečí a zachránit neocenitelný diamant...


Dotaz k produktu Ztracené město

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Linda Howard

Linda Howard

Jen málokterá autorka si za tak krátkou dobu vydobyla pozici stálice na žebříčcích nejprodávanějších knih v několika zemích. Čtenářský ohlas provází i několik literárních cen a recenze plné superlativů. Příčinu tohoto obrovského úspěchu přesně vystihl jeden kritik: „Linda Howard ví, jak by měl vypadat typický ženský román - a má odvahu napsat ho trochu jinak."


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.