Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Životní role

Životní role

Autor:
Vera Cowie
Originální název:
Unsentimental Journey
Překlad:
Alena Breuerová
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-01-6
Počet stran:
352
Datum prvního vydání:
24. 10. 1997
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Životní role

Popis: Životní role

Příběh hollywoodské herečky, která na zlomu své oslnivé kariéry začíná pátrat po dceři, kterou před lety svěřila k adopci. Tento fakt hodlá reklamně využít k povzbuzení své stagnující kariéry a neohlíží se ani v nejmenším na to, že rozhodujícím způsobem zasáhne do života člověka, kterého vůbec nezná. Při pátrání se dostává do své vlastní minulosti, přehlíží nejen úspěchy, ale i neradostné dětství v rodině náboženských fanatiků, odkud utekla. Tím, že se s ní vyrovná, se osvobodí od strachu ze stáří a neúspěchu. Svůj další život volí po boku muže, který ji celá dlouhá léta nezištně miluje.


Dotaz k produktu Životní role

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Vera Cowie

Vera Cowie

Vera Cowie je rodačka ze South Shields a  začala psát svůj první román už ve dvanácti letech, ale toto rané dílko se jí bohužel nepodařilo dokončit.

Druhý pokus už byl úspěšnější – jako dvacetiletá vydává román Amazonské léto. I přes tento úspěch nezačala psát na plný úvazek a nadále pracovala v pojišťovací společnosti jako makléřka.

Jakmile však začala vydávat jeden román ročně, podala v zaměstnání výpověď a psaní se pro ni stalo zdrojem obživy. Nebylo to špatné rozhodnutí, protože od té doby vydala deset dalších knih. K nejúspěšnějším titulů této autorky patří kniha Nejlepší přítel.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.