Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Začarovaný kruh

Začarovaný kruh

Autor:
Heather Graham
Originální název:
Drop Dead Gorgeous
Překlad:
Petra Pivovarová
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-71-7
Počet stran:
288
Datum prvního vydání:
10. 01. 2000
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Začarovaný kruh

Popis: Začarovaný kruh

Bezstarostný život studentů střední školy naruší tragická smrt jedné spolužačky. Po ledabylém prošetření případu policie obviní z vraždy Seana, miláčka všech dívek ve třídě. O jeho nevině je přesvědčena zejména Lori, která je do něj zamilovaná...

Jejich cesty se na dlouhý čas rozdělí: Sean je propuštěn a buduje si na druhém konci Ameriky kariéru, Lori se také odstěhuje, stane se matkou a snaží se dát svému životu nějaký řád. Po patnácti letech se znovu setkávají a mají pocit, že odloučení jejich vztah nijak nepoznamenalo. Vzápětí však městem otřese zpráva, že bylo nalezeno mrtvé tělo další jejich bývalé spolužačky...


Dotaz k produktu Začarovaný kruh

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Heather Graham

Heather Graham

Heather Graham, píšící i pod pseudonymem Shannon Drake je stálicí na žebříčcích nejprodávanějších knih ve Spo-jených státech a v řadě evropských zemí. Píše zejména historické romány, jejichž hlavním námětem je láska, a přidává do nich i notnou dávku erotiky. Řečeno slovy jednoho kritika: „Shannon Drake roztočí vaši představivost na plné obrátky. Na jejích knihách si snadno vybudujete závislost."

O pravdivosti jeho slov svědčí obrovská obliba, jakou si tato autorka získala u českých čtenářek.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.