Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Všechny jeho touhy

Všechny jeho touhy

Autor:
CC Gibbs
Originální název:
Knight´s Mistress
Překlad:
Hana Čapková
Série:
Knight
Pořadí knihy v dané sérii:
1
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
978-80-7303-892-2
Počet stran:
288
Datum prvního vydání:
28. 08. 2013

Kliknutím zvolte variantu

Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Všechny jeho touhy

Popis: Všechny jeho touhy

Padesát odstínů šedi v bledě modrém. Jenom poněkud lépe napsaných:-)

Katherina Hartová nemůže uvěřit svému štěstí: přijali ji do Knight Enterprises, jedné z nejslavnějších firem na světě! Po prvním setkání s Dominikem Knightem, ředitelem společnosti, kterého provází velmi skandální pověst, ale lehce znejistí – a vůbec to není kvůli práci.

Dominikovi je dvaatřicet let, vlastním úsilím se stal miliardářem, má nezkrotné ambice a stejně nezkrotnou povahu. Kromě toho je neskutečně přitažlivý, a když chce, umí být i neodolatelně šarmantní.

Kate ten muž připadá jako učiněný predátor. Ano, jiskří to mezi nimi přímo viditelně, ale ona bude opatrná. Vždycky ho přece může opustit, kdyby si začal klást nepřiměřené požadavky!

Kate ovšem neví, že rozhodovat o podobě jejich vztahu jí vůbec nepřísluší. Dominic Knight v ní totiž nalezl nový objekt svého zájmu – a je zvyklý pokaždé získat vše, čeho se mu zachce.


Dotaz k produktu Všechny jeho touhy

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: CC Gibbs

CC Gibbs je pseudonym Susan Johnson – autorky, která má na svém kontě celou řadu erotických romancí. Bývaly časy, kdy jí někteří čtenáři i kritika vyčítali, že je v jejích knihách příliš mnoho sexu.

Na krátký čas se autorka odmlčela, ale nyní přichází, aby zúročila vše, co tak dobře umí: napsat knihu, při jejímž čtení vám bude nejspíše poněkud horko. A užijete si každou stránku!


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.

Pokud hledáte něco lepšího než Padesát odstínů, jste na správné adrese

22. 11. 2013  |  Recenzoval: Ells

Po Padesáti odstínech šedi tu jsou Všechny jeho touhy – ano, říkáte si, tohle už tu bylo několikrát a pokaždé to byl jeden brak vedle druhého. Nebojte se, dám vám víc než za pravdu, že k ničemu jinému než relaxaci tyto romány neslouží. Ale určitě není na škodu se na chvíli zamyslet nad tím, u které knihy tohoto typu se budete popadat za vlasy a u které naopak ne. Mimochodem, hned na rovinu vám řeknu, že u téhle až tak moc ne.

Nebudu vám lhát, pokud tyto romány nemůžete vystát teď, pak se vám nebudou líbit ani poté, co si přečtete nadšenou recenzi. Pokud ovšem hledáte něco lepšího než Padesát odstínů šedi, jste tu na správné adrese. Vím, že totéž jsem řekla o Crossfire (zrovna teď nevím, jestli jsem psala recenzi, nebo jsem se zmínila jen ve chvástačce, ale to nevadí, můj názor znáte), ale kdo říká, že každý tento typ románu musí být nutně stejný? Tak, pusťme se do toho.

Pamatujete na Anastázii, která měla prořízlou pusu? Ano? Myslím, že snad každý, kdo si tuto řečnickou otázku přečte, si vzpomene, jak moc nenáviděl hlavní hrdinku Padesáti odstínů, která se neuměla ozvat a beze všeho se svému všemocnému vládci Christianovi podřídila. Katherina Hartová, hlavní hrdinka románu Všechny jeho touhy je ve srovnání s Anou patentovaný megafon. Ach, jak mi chyběla hrdinka, která řekne něco, co by sedělo alespoň trošičku skutečnosti… Dokonce ani ta série Crossfire nemá hrdinku, která se dokáže ozvat. Ovšem, ani Všechny jeho touhy nejsou bezchybné. Pár věcí mi doslova cuchalo nervy.

Všechny jeho touhy jsou napsány er-formou, což v překladu znamená, že se autorka s velkou oblibou míchá do jiných pohledů postav. Ano, to znamená i do té Dominicovy. Byla bych raději, kdyby si ten mužský náhled na věc autorka odpustila. Proč? Řeči o miminku a o tom, jak se ve vás probouzejí nové city, náleží ženě, ne muži. Takto je celý příběh jako by zahalený do cukrkandlu, který hrozí, že vás co nevidět pohltí. Trošičku mi to připomnělo Manželskou smlouvu, kde pohled hlavního hrdiny působil podobně. A proto vás moji milí přátelé musím varovat, že pokud patříte mezi náročnější čtenáře, tento problém vás bude provázet po celou knihu. A právě tento problém může za úbytek několika málo hvězdiček. Přesto si ale stojím za tím, že ani tak nejsou Všechny jeho touhy o nic horší než Padesát odstínů. Ba naopak.

Knize velmi pomohlo, že nemá tolik stran jako již zmíněné Odstíny, nebo Crossfire. Ať byly totiž ty Odstíny sebevíc „superčtivé“, neustále jsem si říkala, jak může ta E L James tak dokonale kopírovat jednotlivé scény, které již nakopírovala nesčetněkrát před tou, kterou čtu (Ha! A teď se v tom ztrácím i já. Nevadí, princip pochopí snad každý – tu větu už ale dvakrát číst nebudu).

Také musím autorce přičíst k dobru její vybrané prostředí – děj se neodehrává v Americe, ale na úplně jiném kontinentu. Tedy na dvou kontinentech… No, prostě v Eurasii! Nejdříve cestuje Kate do Amsterdamu a posléze do Hong Kongu, kde se také odehrává největší část knihy. Ačkoliv se Kate s Dominicem nevydávají nikam za dobrodružstvím (samozřejmě, pár výjimek by se tu našlo, ale že by jich bylo nějak moc, to se říct nedá), autorce se překvapivě dobře dařilo popisovat cizí prostředí – alespoň předpokládám, že pro autorku bylo cizí. Zahrady plné květin, nádherně zdobené pokoje a z menší části i venkovní prostředí – to vše zpestřuje linku příběhu.

Když pominu Dominica a jeho občas potrhlé úvahy, můžu za sebe s klidem říct, že se mi kniha líbila. Alespoň se uměle nenatahovala svou délkou stran, jak to s oblibou dělají autorky s jinými knihami (příkladem mohou jít Odstíny). Jen si teď zpětně říkám, že je velká škoda, nezapojit do knihy Katinu práci – počítače je věčně živé téma, o kterém bych si ráda něco málo přečetla. No, uvidím, jak na mě zapůsobí díl druhý.

Stejně dobré jako Padesát odstínů

16. 10. 2013  |  Recenzoval: Danka

Já ji mám slíbenou k vánocum :) teda tu jedničku tak uvidím. Četla jsem od ní ještě jak psala pod jménem Susan Johnson a tam byla dobrá. Padesát odstínů 1.2.3 jsou senzační pry je to stejné uvidime. :)

Hledáte dobrý erotický román? Už jste ho našli!

13. 09. 2013  |  Recenzoval: Petra Sýkorová pro Neoluxor

V poslední době se na nás valí jedna erotická kniha za druhou, většina z nich si je podobná jako vejce vejci a pro čtenáře (potažmo tedy spíš čtenářky) je těžší narazit na něco lepšího. Mám pro vás dobrou zprávu, už nemusíte hledat, stačí sáhnout po tomhle kousku.

Katherine právě dostudovala MIT, ve svém oboru patří mezi ty nejlepší, a zrovna se začíná poohlížet po vhodném pracovním místě. Zdá se, že má v byznyse velice dobré jméno. Z hromady pracovních nabídek si může jenom vybírat. Jenže jako první ji ukořistí společnost Knight Enterprises, která potřebuje nedokladně řešit závažný problém v Amsterodamu.

Firmě totiž uniká vysoké množství peněz, a ačkoliv si majitel může dolovit nějakou tu ztrátu, cílem každé firmy je zisk. A Dominic Knight nemá rád, když ho někdo okrádá. Má rád všechno a všechny pod kontrolou. A Katherine je pro řešení tohoto problému nejlepší kandidátka. Ukáže se, že je vhodnou kandidátkou i na úplně jiné místo - na místo Dominicovy milenky.

Kat to k výrazně dominantnímu, tvrdému a cílevědomému Nickovi více než táhne, ale moc dobře ví, co je zač a jak bouřlivou má pověst. Hlavně nechce být jehou milenkou číslo dva tisíce a něco. Ale touha i zvědavost je nakonec silnější. Najednou se Kate s Nickem ocitnou v nebezpečné a nekončící vztahové hře, o níž oba ví, že za pár dní skončí...

CC Gibbs není na poli erotické a romantické literatury žádným nováčkem. Pod svým pravým jménem, Susan Johnson, vydala řadu historických romancí, které si oblíbily čtenářky po celém světě. Její knihy si opakovaně našly cestu také k nám. Bývávaly dokonce časy, kdy jí bylo dokonce vyčítáno, že do svých příběhů přidává až moc sexu.

Ke psaní knih se vlastně dostala čirou náhodou. Jednou večer četla knihu, u níž se musela nahlas a naštvaně podivovat, jak je vůbec možné, že byla publikována. Načež jí manžel sledující pořad v televizi sdělil, že když je tak chytrá, měla by to zkusit sama. A tak ho vzala za slovo. Do dnešního dne to považuje za nejlepší rozhodnutí svého života.

Autorka se rozhodla využít oblíbeného žánru erotické romance, jež v poslední době zažívá svůj boom - přišla se svou vlastní trilogií. Ačkoliv využívá poměrně známého a toliko využívaného scénáře seznámení se, přináší do žánru něco nového, co se zase tolik nevidí. Silnou, náruživou a uvědomělou hrdinku Kat, která se ráda nechá zlákat mocným a sexuchtivým protějškem, přesto si ponechává svou vlastní osobnost a místy také vztahový nadhled. Hlavně je důstojným a stejně dychtivým účastníkem celé vichřice a hned od začátku ví, do čeho jde, aniž by měla přehnaná očekávání.
I mužská postava mezi ostatními hrdiny erotických knih výrazně vyčnívá. Zatímco ve většině příběhů je muž vykreslen výrazně dominantně, přesto se postupem času ukáže, že je hodný jako to štěně, Nick dává pojmu „control freak" naprosto nový rozměr. Pokud není po jeho, je zle... je opravdu hodně zle. Čtenář se sice může jen domnívat a po kousíčcích odhalovat, proč je vlastně takový, a přestože i on se některým labilnějším chvilkám a jisté dávce měkkosti nevyhne, pořád je ve srovnání daleko silnější, dominantnější a mocnější.

Interakce mezi hrdiny je nabitá od začátku do konce. Autorka vyniká skvělými a hbitými dialogy a detailně popsanými sexuálními scénami. Ona ani její postavy si neberou servítky, a proto by po knize měli sáhnout jen čtenáři, kteří se v erotickém žánru pohybují déle. Pro nováčky by totiž mohlo jít o větší sousto, jež by je mohlo místy i nudit.

Všechny jeho touhy jsou krásně dráždivou knihou, co čtenářkám dokáže pěkně rozproudit krev, což určitě potěší i jejich protějšky. Přece jenom se v poslední době podle různých statistik prokázalo, že erotická literatura výrazně obohacuje sexuální stránku partnerského vztahu. Ať už jde o jakýkoliv směr...

O třídu lepší než Padesát odstínů

09. 09. 2013  |  Recenzoval: Čtenářská recenze z Martinus.sk

Veľmi dobré
Ostala som milo prekvapená, že je to svižné a celkom dojemné. Pre mňa určite o triedu lepšie ako 50 shades 1. diel. Prvá časť vyzerá sľubne, malo to dej, hlavné postavy sú vierohodné, sem tam nejaká erotika a aj zápletka. No uvidíme ako to bude pokračovať, ale ja som spokojná a myslím, že aj fanúšikovia tohto žánru si prídi na svoje :o). (recenze z Martinus.sk)

Čtenářská reakce na úvodní kapitolu

23. 08. 2013  |  Recenzoval: Renata Z - ohlas z Facebooku

Už po zběžném přelousknutí úvodní kapitoly je vidět - v porovnání s "šedými odstíny" - jinou stylistickou úroveň; přesně jak jste slibovali. Čtivé, příjemná je také er-forma (osobně ich-formu moc nemusím).

I erotická kniha dokáže překvapit...

16. 08. 2013  |  Recenzoval: Syki - Knižní doupě

O této knize vím už docela dlouho, a to díky nakladatelství Domino, které nám knihu přinese v češtině už koncem srpna. Proč jsem si ji tedy přečetla dřív a nepočkala těch pár dnů na české vydání? Inu, díky Karin jsem doma měla anglickou verzi a řekla jsem si, že se do ní pustím dřív, abych dokázala lépe posoudit i český překlad. Už několikrát jsem vám psala o tom, že český překlad dokáže erotickou knihu zabít. A obzvlášť v tomto případě jsem zvědavá, jak si se vším překladatelka poradila, protože si postavy spíše vykají, než tykají... zajímá mě, jak to odliší.

Katherine sotva vystudovala MIT a už se začíná poohlížet po vhodném pracovním místě. Díky tomu, že je ve svém oboru velice dobrá, má pracovních nabídek hned několik, tudíž si rozhodně má z čeho vybírat. Jenže jako první ji ukořistí Knight Enterprise, která potřebuje nedokladně řešit závažný problém v Amsterodamu. Firmě totiž uniká vysoké množstí peněz a ačkoliv si majitel může dolovit nějakou tu ztrátu, cílem každé firmy je zisk. A Dominic Knight nemá rád, když ho někdo okrádá. Má rád všechno pod kontrolou. A Katherine je pro tento problém nejlepší kandidátka.

Ukáže se, že je vhodnou kandidátkou i na úplně jiné místo... na místo Dominicovy milenky. Kat to k výrazně dominantnímu, tvrdému a cílevědomému Nickovi více než táhne, ale moc dobře ví, co je zač a jak bouřlivou má pověst. Hlavně nechce být jehou milenkou číslo dva tisíce a něco. Ale touha i zvědavost je nakonec silnější. Najednou se Kate s Nickem ocitnou v nebezpečné a nekončící vztahové hře, o níž oba ví, že za pár dní skončí...

Když jsem se čtením začínala, věděla jsem, že půjde o erotiku, ale doufala jsem, že se mi do rukou konečně dostane něco, co bude vybočovat. A taky že dostalo. Jde o velice dobře pojatou a napsanou knihu, která se od podobných knih v žánru liší.

Hlavní hrdinka je sympatická holka, ovšem žádná nanynka, a i když je stále ještě poměrně docela mladá, ví, co jí život přinese a Dominicovi dává pořádně zabrat. Hlavní hrdina je opravdový parchant, ve všech směrech. Vlastně dává pojmu "control freak" úplně nový rozměr, protože ostatní hrdinové vedle něj vypadají jako slabý čajíček. Je bohatý, hodně bohatý, a i když si je vědom toho, že ne všechno se dá penězi koupit, velice rád jimi rozhazuje – a ve velkém. Hlavně musí být vždycky po jeho. Vždycky.

Interakce mezi hrdiny je nabitá od začátku do konce. Autorka vyniká skvělými a hbitými dialogy. Katherine je Dominicovi hodnotným soupeřem, přestože ráda a často podlehne jeho sexuální přitažlivosti a umu, nenechává s sebou zase tolik mávat. Navíc samotný konec vám potvrdí, že i erotická kniha dokáže překvapit.

První sexuální scéna mezi hrdiny se odehraje až dlouho po sté stránce, ačkoliv se tu a tam tohle žhavé téma naťukne (a pořádně). Některé čtenáře ovšem může odradit vyšší počet detailně popsaných a dosti intenzivních sexuálních scén. Kniha se ovšem čte výborně a postavy projdou jistým charakterovým vývojem, který je ovlivní i do budoucna.

Celkově je pro mě kniha velmi milým překvapením. Možná si tu a tam řeknete, jestli to opravdu autorka myslí vážně a jestli je možné, aby jeden člověk měl na toho druhého takový vliv – a zase naopak – ale když si to zpětně všechno promítnu, jinak to vlastně ani nešlo. První kapitolka druhého dílu na konci knihy toho hodně slibuje do budoucna a já se na pokračování vážně těším.


Ukázka z knihy Všechny jeho touhy