Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Všechny jeho sny

Všechny jeho sny

Autor:
CC Gibbs
Originální název:
Knight Takes Queen
Překlad:
Hana Čapková
Série:
Knight
Pořadí knihy v dané sérii:
3
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
978-80-7303-984-4
Počet stran:
312
Datum prvního vydání:
23. 04. 2014

Kliknutím zvolte variantu

Všechny jeho sny

Popis: Všechny jeho sny

Kolik trápení je člověk schopen unést pro osudový vztah?

Katherine Hartová už urazila obrovský kus cesty od okamžiku, kdy nastoupila jako počítačová expertka do Knight Enterprises. Ani ve snu by ji tenkrát nenapadlo, že příchodem do království Dominika Knighta změní celý svůj život. A zdaleka nejen v pracovní sféře.

Dominika odnepaměti provázela pověst predátora, který tvrdě prosazuje své požadavky na obchodním i milostném poli. Jeho objetím prošly zástupy nádherných žen..., ale pak se objevila zelenooká Kate, a ke všeobecnému úžasu si uzurpovala veškerou jeho pozornost. Fascinovala ho. A probudila v něm vášeň téměř živočišnou.

Kate a Dominic si prošli vzestupy i pády, ale vždy věděli, že patří k sobě. A teď Kate čeká jeho dítě! Nikdy dřív se necítila tak opečovávaná, tak spokojená... a ukojená. Jenomže pak udeří tragédie a milenci si musí znovu  položit onu trpkou otázku: jak velkou cenu jsou za svůj vztah ochotni zaplatit? Kolik bolesti jsou kvůli němu schopni unést?


Dotaz k produktu Všechny jeho sny

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: CC Gibbs

CC Gibbs je pseudonym Susan Johnson – autorky, která má na svém kontě celou řadu erotických romancí. Bývaly časy, kdy jí někteří čtenáři i kritika vyčítali, že je v jejích knihách příliš mnoho sexu.

Na krátký čas se autorka odmlčela, ale nyní přichází, aby zúročila vše, co tak dobře umí: napsat knihu, při jejímž čtení vám bude nejspíše poněkud horko. A užijete si každou stránku!


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Všechny jeho sny


Hlídač dostupnosti Všechny jeho sny

Na tento typ knihy nelze založit hlídač dostupnosti. Prosím, zvolte jinou variantu.