Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Všechno se mění

Všechno se mění

Autor:
Jonathan Tropper
Originální název:
Everything Changes
Překlad:
Jitka Šišáková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
978-80-7303-471-9
Počet stran:
280
Datum prvního vydání:
14. 09. 2009
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Všechno se mění

Popis: Všechno se mění

Zachariáš King je miláček štěstěny. Má výborně placenou práci, skvělý byt na Manhattanu, za který nemusí platit, a jeho snoubenka Hope je jednou z těch žen, které většině mužů berou dech. Jak se ale přibližuje den svatby, Zachariáš se stále častěji přistihuje při myšlenkách na Tamaru, vdovu po svém nejlepším kamarádovi, který zahynul při autonehodě.


A jako by toho ještě nebylo dost, po dvacetileté absenci se v Zachariášově životě znovu objeví jeho otec s neodbytnou potřebou napravit vše, co jako rodič zmeškal. Jeho dobře míněné a urputně pronášené rady přivádějí Zachariáše na pokraj šílenství, ale zároveň ho přivedou k poznání, že pokud ve svém životě něco zásadního nezmění, bude mít až do smrti pocit, že mu vše důležité proteklo mezi prsty. Stejně tak se ale může stát, že každá změna, ke které se těžce odhodlá, uvrhne jeho život do totálního chaosu...

 


Dotaz k produktu Všechno se mění

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Jonathan Tropper

Jonathan Tropper

Jonathan Tropper vyrůstal v malém městě Riverdale ve státě New York. Vystudoval tvůrčí psaní na Newyorské univerzitě a jeho knihy byly přeloženy do třinácti jazyků.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Všechno se mění