Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Vražedná vášeň

Vražedná vášeň

Autor:
Shannon Drake
Originální název:
Tall, Dark and Deadly
Překlad:
Hana Žižková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-7303-128-0
Počet stran:
328
Datum prvního vydání:
02. 06. 2003
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Vražedná vášeň

Popis: Vražedná vášeň

Marnie Newcastleová má vše, po čem lidé obvykle touží: je krásná, chytrá a pohádkově bohatá. Muži ji považují za neodolatelnou. Ženy jí nemohou přijít na jméno. A když se jedné osudové noci Marnie ztratí, všichni se domnívají, že se tajně vypravila na divoký víkend plný vášně.


Její nejlepší kamarádka Samantha však tuší, že je všechno jinak, a obává se nejhoršího. Jedině ona totiž ví, že Marniin život nebyl tak sladký, jak se mohlo na první pohled zdát. Pronásledovala ji dávná noční můra, a snad právě proto pustila do svého života tolik mužů, které využívala jen k ukojení své vášně. Má snad některý z nich na svědomí Marniino zmizení?


Samantha je odhodlána přijít věci na kloub, a proto se postupně schází se všemi milenci své kamarádky. Zpočátku ani netuší, že jeden z nich v ní vyvolá více sexuální touhy než podezření a že za odhalení pravdy bude málem muset zaplatit nejvyšší cenu...

 


Dotaz k produktu Vražedná vášeň

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Shannon Drake

Shannon Drake

Shannon Drake, vlastním jménem Heather Graham je stálicí na žebříčcích nejprodávanějších knih ve Spojených státech a v řadě evropských zemí. Píše zejména historické romány, jejichž hlavním námětem je láska, a přidává do nich i notnou dávku erotiky. Řečeno slovy jednoho kritika: „Shannon Drake roztočí vaši představivost na plné obrátky. Na jejích knihách si snadno vybudujete závislost."

O pravdivosti jeho slov svědčí obrovská obliba, jakou si tato autorka získala u českých čtenářek.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.