Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Stíny minulosti

Stíny minulosti

Autor:
Linda Howard
Originální název:
Kill and Tell
Překlad:
Jiřina Stárková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-54-7
Počet stran:
280
Datum prvního vydání:
16. 09. 1999
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Stíny minulosti

Popis: Stíny minulosti

Karen se ještě nestačila smířit se smrtí své matky, když dostane balíček od otce, kterého neviděla dlouhých dvacet let. Aniž zásilku otevře, odloží ji a pustí z hlavy. Vzápětí se ale dozví, že otec byl před několika dny zavražděn.                                                                                        Detektiv Mark považuje tuto vraždu za běžné násilí vůči bezdomovci a Karen jeho stanovisko zpočátku přijímá. Pak jí ovšem kdosi obrátí byt vzhůru nohama a Karen se stává obětí nevysvětlitelných náhod. Uvědomí si, že vrah jejího otce usiluje o život i jí. Jediné, co ji s otcem spojuje je záhadná zásilka. Na stránkách starého deníku zjištuje řadu děsivých skutečností a společně s detektivem Markem postupně odhaluje znepokojující pozadí otcova pohnutého života.                                                 A zatímco jejich vztah začíná nevyhnutelně přerůstat v lásku, musejí společně hledat odpovědi na několik otázek.


Dotaz k produktu Stíny minulosti

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Linda Howard

Linda Howard

Jen málokterá autorka si za tak krátkou dobu vydobyla pozici stálice na žebříčcích nejprodávanějších knih v několika zemích. Čtenářský ohlas provází i několik literárních cen a recenze plné superlativů. Příčinu tohoto obrovského úspěchu přesně vystihl jeden kritik: „Linda Howard ví, jak by měl vypadat typický ženský román - a má odvahu napsat ho trochu jinak."


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.